سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با بیان اینکه این سرباز توسط اشرار به شهادت رسیده است، گفت: فرهنگ شهید و شهادت در کشور ما زنده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به شهادت سرباز وظیفه علی میرشکاری در حین گشت زنی توسط اشرار، اظهار کرد: پرسنل خدوم نیروی انتظامی به پاسبانی و نگهبانی از مردم مشغول هستند.
وی با بیان اینکه این سرباز توسط افرادی از خدا بی خبر و شرور به شهادت رسیده است، افزود: برای اینکه مردمان این دیار در آسایش و راحتی باشند، افرادی مثل این سرباز به نگهبانی مشغول هستند و به شهادت می رسند.
 حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با اشاره به اینکه فیض عظیم شهادت نصیب هر کسی نمی شود، بیان کرد: در قرآن کریم در بیان مناقب شهید و شهادت آمده است که :" گمان مبرید کسانی که در راه خدا کشته می شود، مرده، بلکه آنها زنده اند و نزد پروردگار روزی می خورند."
وی اضافه کرد: کسانی که جانشان را در طبق اخلاص برای اسقرار نظم و امنیت و دفاع از تمامیت ارضی مملکت اسلامی از دست می دهند، قطعا در نزد پروردگار خود روزی می خورند.
امام جمعه دلگان با قدردانی از حضور مردم این شهرستان در تشییع جنازه سرباز وظیفه شهید علی میرشکاری، گفت: فرهنگ شهید و شهادت در کشور ما زنده است و مردم ما به شهدا عشق می ورزند.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری بیان کرد: شهدا با ریختن خون خود از تمامیت ارضی کشورمان دفاع می کنند.
وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی با اخلال گران نظم عمومی و آسایش مردم برخورد می کند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی همچنین با سوداگران مرگ مبارزه و مقابل مزدوران قدرتهای استکباری ایستادگی می کند.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۰۷۴
مرجع : دلگان پرس


ارسال