چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
در همایش بزرگ مسئولین مذهبی و مداحان اهل بیت(ع) مطرح شد
ایران کشوری تاثیر گذار در جهان/ 22 بهمن مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی است
 
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: راهپیمایی 22 بهمن ماه جواب محکمی به یاوه گویی های دشمنان خواهد بود و آنان را مایوس می کند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی صبح امروز در همایش بزرگ مسئولین مذهبی و مداحان اهل بیت(ع) که به مناسبت ایام دهه فاطمیه و دهه فجر در سالن جلسات اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد با اشاره به حضور تاثیرگذار مردم در تمام صحنه های ملی و ولایت مداری مردم ایران اظهار داشت: انسان تحت هیچ شرایطی نباید عقبه خود را فراموش کند.

نابودی دشمن با حضور در راهپیمایی 22 بهمن
وی با بیان اینکه دشمن به این مسئله پی برده که ایران یک کشور تاثیر گذار در جهان است، گفت: این اقتدار، عظمت، سربلندی و پیروزی را به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری انقلاب داریم.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان ضمن تاکید بر حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه ادامه داد: راهپیمایی در این روز جواب محکمی به یاوه گویی های دشمنان خواهد داد و آنان را مایوس می کند.

در ایام فاطمیه باورهای دینی مردم مورد قرار گیرد
وی با بیان اینکه امروز دشمن برای مداحان و هیئات های مذهبی برنامه دارد، افزود: در این راستا نباید از فرمایشات مقام معظم رهبری فاصله گرفت.
این مسئول از هیات های مذهبی و مداحان خواستار آن شد تا در ایام فاطمیه باورهای دینی مردم را مورد توجه قرار داده دهند.

الگو گرفتن از نهضت عاشورا رمز پیروزی انقلاب
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان نیز در این مراسم 22 بهمن ماه را نماد وحدت و همبستگی بین آحاد مردم اهم از شیعه و سنی عنوان کرد و گفت: حضور مردم در این راهپیمایی مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی است.
افضلی هدف از برگزاری این همایش را یادآوری دوران پیروزی انقلاب بیان کرد و ادامه داد: جوشش انقلاب از آغاز تاکنون با مداحان اهل بیت(ع) بوده است.
وی با بیان اینکه مردم از ماه محرم و صفر برای پیروزی انقلاب کمک گرفته اند که این موضوع در سال ۸۸ به روشنی نمایان شد، افزود: در فتنه سال ۸۸ و قیام 9 دیماه مساجد و هیات های مذهبی تحت تاثیر فرمایشات مقام معظم رهبری قرار گرفته و گام های موثری در خنثی سازی این فتنه ها ایفا کردند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۱۱۹
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال