پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
مسئولان شهرزاهدان در راهپیمایی 22 بهمن چه گفتند؛
حضور گسترده مردم مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی/ اتحاد و همدلی مردم، نماد شرکت در راهپیمایی
 
جمعی از مسئولان شهر زاهدان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور مردم اعم از شیعه و سنی را نماد وحدت و همدلی عنوان کردند و گفتند: این حضور گسترده مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی به ویژه آمریکا زد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، سی و هشت سال گذشت و انقلاب اسلامی در وجود تمام مردم ایران ریشه دواند و نسل به نسل گشت و همه را مجذوب خود کرد بگونه ای که حماسه سترگ دیگری در سراسر کشور ایران اسلامی و بویژه شهرستان زاهدان رقم خورد.

وحدت و اقتدار ایران به جهانیان نشان داده شد
"حسینعلی شهریاری" نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه با بیان اینکه حضور در راهپیمایی 22 بهمن وحدت و اقتدار ملت ایران را به جهانیان نشان می دهد، گفت: با توجه به حرف های بی ربط اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا؛ حضور مردم در چنین صحنه ای پاسخی کوبنده به یاوه گویی های استکبار جهانی به ویژه آمریکا است.

دشمن بداند در دفاع از کشور همان مردم سال57 هستیم
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زاهدان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه حضور مردم اعم از شیعه و سنی را نماد وحدت، همدلی و همبستگی عنوان کرد و اظهار داشت: این حضور گسترده و پرشور نشان از بیداری و هوشیاری مردم دارد.
سرهنگ علی عارف نژاد بیان کرد: پیام این راهپیمایی گسترده به دشمن این است که "ای دشمن حواست را جمع کن در دفاع از کشور ما همان مردم سال 57 هستیم که تا آخرین قطره خون خود از آرمان ها و ارزش های انقلابی و اسلامی دفاع خواهیم کرد".

"مرگ برآمریکا" بیدار باش دائمی در برابر استکبارجهانی است
فرمانده بسیج مقاومت ناحیه زاهدان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه به در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه با اشاره به اینکه حضور پر رنگ مردم نشان از بصیرت و اهمیت این موضوع برای ملت ایران دارد، اظهار داشت: "شعار مرگ بر آمریکا" یک هشدار و بیدار باش دائمی برای آگاهی و هوشیاری مستمر در برابر سیاست های استکباری دولت آمریکا است.
سرهنگ موسی اصغری حسامیه با اشاره به استکبار ستیزی و دشمن شناسی ملت ایران افزود: مردم با این حضور پر شور لبیک به ندای رهبر انقلاب گفتند و فعال تر از سالهای گذشته حضور خود را در راهپیمایی به منسه ظهور کشاندند.

حضور در راهپیمایی پاسخی کوبنده به یاوه گویان استکبار جهانی است
مدیر کل استاندارد سیستان وبلوچستان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه اتحاد، انسجام و همدلی را عاملی برای پیروزی و درکنار هم بودن ملت بیان کرد و گفت: این حضور گسترده و باشکوه پاسخی کوبنده به یاوه گویان کشورهای استکباری به ویژه آمریکا و دولتمردان جدیدش است.
اسماعیل عاقلی پایبند بودن به نظام، انقلاب و اعتقادات برای تحکم وحدت داخلی را یکی از پیامدهای حضور در راهپیمایی عنوان کرد و ادامه داد: این ملت با تمام توان و قوا به چارچوب نظام و اعتقادات دینی پایبند است و در هرکجا که لازم باشد برای دفاع از این انقلاب و نظام حضور بهم می رسانند.

به گفته امام راحل" آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند"
حمید رضا سرگزی صادق مسئول مخابرات شهرستان زاهدان نیز به خبرنگار زاهدانه گفت: وحدت کلمه نماد حضور مردم اعم از شیعه و سنی در کنار هم است.
وی با اشاره به فرامین امام راحل مبنی بر اینکه " آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند"، ادامه داد: حضور مردم در کنار هم برای شرکت در راهپیمایی و شعارهایی که داده می شود یک نوع گفتمان سازی است به این معنا که وقتی همه با هم فارغ از هر نوع قومیت و مذهبی می آییم و شعارهای انقلابی را سر می دهیم به این دلیل است که این شعارها و آرمان ها تصادفی بدست نیامده از این رو حاضریم برای این اهداف هر نوع سختی و فداکاری را به جان و دل تحمل کنیم.


اتحاد و همدلی مردم، نماد شرکت در راهپیمایی 22 بهمن
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان نیز در این خصوص به خبرنگار زاهدانه گفت: 22 بهمن ماه روز سرنوشت سازی است که در آن پاسخی کوبنده به یاوه گویی دشمن می دهیم.
حجت الاسلام عیسی بزمانی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه همگان است، تصریح کرد: این حضور نشان از اتحاد، همدلی و همبستگی مردم اعم از شیعه و سنی دارد.

ذره ای از دستاوردهای انقلابی خود دست نکشیده و عقب نخواهیم رفت
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر زاهدان نیز در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه خاطر نشان کرد: همدلی و اتحاد مردم رمز پیروز ملت بر کفر و استکبار جهانی است از اینرو تا زمانی که پیرو ولایت فقیه باشیم گزندی به کشور، ناموس و داشته هایمان نخواهد رسید.
عباس شیبک ادامه داد: هر سال شاهد حضور بیشتر و گسترده تر مردم برای راهپیمایی در 22 بهمن هستیم که این مهم مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و پرخاشگری های استکبار جهانی به ویژه آمریکا است.
وی با بیان اینکه تهدیدات دشمن، وحدت بین ملت را بیشتر می کند، افزود: گرچه با مشکلات اقتصادی مواجه هستیم اما ذره ای از اعتقادات و دستاوردهای انقلابی خود دست نکشیده و عقب نخواهیم رفت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۱۴۷
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال