دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: دلخوشی رهبری با وجود هجمه های سنگین داخلی و خارجی بر علیه ایشان، وحدت ملی و حضور مردمی در مناسبت های مردمی به مثل ۲۲بهمن می باشد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از سنت نیوز؛ آیت الله عباسعلی سلیمانی امام جمعه زاهدان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به ظلم استکبار جهانی و ایادی آن بر ملتها و خصوصا مردم منطقه ابراز داشت: در جهان برخی کشور های قدرتمند ظالم خود یا ایادیشان در حال وقوع جنایات بی سابقه در تاریخ هستند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در ادامه با بیان نمونه های از جنایات در حال وقوع، یمن و بحرین را شاهد مثال خود قرار داد و گفت: آل خلیفه و آل سعود مثالی از جنایت کارانه ترین اقدامات ظالمانه در منطقه می باشند.
آیت الله سلیمانی با اشاره به خواسته ی بجای مردم بحرین در مطالبه حقوق شهروندی و انسانی خود عنوان داشت: مردم بحرین حقوق انسانی خود را مطالبه می نمایند اما در جواب بنا به اذعان مجامع حقوق بشری و کمیته های حقیقت یاب بین المللی فقط شکنجه و آزار دشت می نمایند.
خطیب جمعه زاهدان بابرشمردن جنایات آل خلیفه بر ضد مردم مظلوم بحرین ابراز داشت: زندانیان بحرینی به جرم استیفاء مطالبات به حق خود مورد شکنجه هایی از قبیل محرومیت از سرویس های بهداشتی، ضرب و شتم و آزارهای جنسی قرار می گیرند.
امام جمعه زاهدان افزود: مسئولین رژیم بحرین خود اذعان دارند که برخی از شکنجه گران حاضر در دستگاه آنها سعودی الاصل می باشند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با انتقاد شدید از سکوت وحشتناک مجامع بین المللی در قبال وقوع این جنایات هولناک ابراز داشت: متاسفانه مهر سکوتی که بر دهان مجامع بین المللی و حقوق بشری خورده است مانع از واکنش آنها در خصوص جنایات در حال ارتکاب در یمن و بحرین می شود.
آیت الله سلیمانی با ابراز تاسف برای بوق های تبلیغاتی جهان به نفع ظالمان اظهار داشت: سیستم تبلیغاتی استکبار بلندگوی ظالمان شده و در جهت تامین منافع آنها عمل می نمایند..
امام جمعه زاهدان با اشاره به ایام اربعین آیت الله هاشمی رفسنجانی ایشان را از برجستگان انقلاب، یاور امام و رهبری و رفیق دیرین مقام معظم رهبری خواند و گفت: بیانات رهبری انقلاب در مقاطع مختلف و پیام تسلیت ایشان گویای شخصیت آقای هاشمی بود.
آیت الله سلیمانی در خصوص شخصیت مرحوم آیت الله رفسنجانی و نظرات ایشان در خصوص رهبری ابراز داشت: آقای هاشمی رهبری را فصل الخطاب و حجت شرعی می دانست و بارها این مهم را بیان کرده بود.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان فشارهای گسترده و هجمه های سنگین و ناجوانمردانه داخلی و خارجی برعلیه رهبری، دلخوشی ایشان را وحدت و حضور گسترده مردمی در مناسبتهای انقلاب دانست و افزود: ما شرائط سخت جهان اسلام و کشور را می بینیم اما مقام معظم رهبری این اوضاع وخیم بین المللی را درک می نمایند وغصه می خوروند و تنها دلخویشان وحدت ملی و پایبندی مردم به نظام است که در امثال بیست و دوم بهمن تجلی می نماید.
امام جمعه زاهدان در ادامه افزود: از دیگر دلخوشی های رهبری که باید صورت بگیرد اقتصاد مقاومتیست که فعلا به واقع با پروژه های موثر سپاه پاسداران در حال وقوع است.


انتهای خبر /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۳۰۹


ارسال