يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
فرماندهی انتظامی مهرستان:
محموله قاچاق 370 میلیون ریالی به مقصد نرسید
 
فرمانده انتظامي مهرستان از توقيف محموله کالاي قاچاق به ارزش 370 ميليون ريال در اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا در این شهرستان خبر داد.
به گزار عصر هامون، اسماعیل منصوری امروز در گفت ‌و‌گو با خبرنگار با مهرستان در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی مهرستان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان، موفق به کشف مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق به ارزش 370 میلیون ریال شدند.
وی با اشاره به کالاهای قاچاق کشف شده افزود: کالاهای کشف شده شامل انواع البسه، برنج خارجی و انواع میوه‌ها با برند خارجی است.
وی خاطرنشان کرد: ماموران پس از شناسایی محل تردد خودروهای قاچاقچیان به آن‌ها دستور ایست دادند که به دستور پلیس توجهی نکرده و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با تنگ شدن عرصه بر خود با استفاده از ارتفاعات همجوار با به جا گذاشتن خودروهای خود از محل متواری شدند.
فرمانده انتظامي مهرستان با بیان اینکه در این عملیات 9 دستگاه خودرو تویوتا توقیف شد تاکید کرد: تلاش برای دستگیری قاچاقچیان همچنان ادامه دارد.
منصوری، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا از جمله اولویت های پلیس این شهرستان است و پلیس با قاچاقچیان کالا قاطعانه برخورد خواهد کرد.
انتهای پیام/7261
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۳۵۷


ارسال