چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ,29 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:
رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس در شهرستان مهرستان برگزار می‌شود
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان گفت :رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس در روزهای دوم و سوم اسفند با حضور نیروهای رزمی و نظامی در این شهرستان برگزار می‌شود.
به گزارش عصر هامون، سرهنگ محمد قورزایی در گفت و گو با خبرنگار با مهرستان اظهار کرد: رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس با عنوان یاوران انقلاب از دوم اسفند ماه آغاز و تا سوم اسفند در مهرستان ادامه خواهد داشت.
وی افزود: این رزمایش سالانه از طریق قرارگاه امام هادی (ع) در مرکز استان در قالب گردان های بیت المقدس و کوثر برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: در این رزمایش سه گردان شامل دو گردان بیت المقدس برادران و یک گردان کوثر خواهران شرکت می کنند و طی این رزمایش بردارن 48 ساعت و خواهران 24 ساعت به انجام برنامه های در نظر گرفته شده خواهند پرداخت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان  ادامه داد: این رزمایش به صورت اردوگاهی و خارج از شهر برگزار می شود.
قورزایی  با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در این رزمایش تصریح کرد: برگزاری کلاس های آموزشی، تمرینات عملی، صبحگاه، فعالیت های فرهنگی و ... از مهمترین برنامه های اجرایی در این رزمایش خواهد بود.
وی به اهداف این رزمایش اشاره و تاکید کرد: ارتقای سطح آمادگی و قدرت بسیج برای مقابله با تهدیدات نرم، پیاده سازی و اجرای عملی آموزش های داده شده به گردان ها، ارتقای توان رزمی و سطح بازدارندگی، سازماندهی، آموزش و ارتقای آمادگی در راستای حفظ انسجام گردان ها، تبعیت از ولایت و نمایش اقتدار بسیج از جمله اهداف این رزمایش است.
وی خاطرنشان کرد: پیام این رزمایش برای دوستداران نظام  تقویت هم افزایی، اتحاد و همدلی و برای دشمنان نا امیدی است.
انتهای پیام/7261
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۳۵۸


ارسال