شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۱
امام جماعت مسجد امام حسین (ع) مهرستان:
حمایت از فلسطین مسئله بنیادین جهان اسلام است
 
امام جماعت مسجد امام حسین (ع) مهرستان با بیان اینکه فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است گفت: اولویت اصلی جهان اسلام حمایت از فلسطین و انتفاضه است.
به گزارش عصر هامون،حجت الاسلام علم سپاهی در گفت و گو با خبرنگار با مهرستان با اشاره به برگزاری ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسیطن اظهار کرد: حمایت مادی و معنوی کشورهای اسلامی تنها راه آزادی سرزمین های اشغالی فلسطین از دست رژیم غاصب صهیونیستی می باشد.
وی با بیان اینکه اولویت اصلی جهان اسلام بایستی مسئله فلسطین باشد افزود: مسئله فلسطین نه تنها مسئله ایران است بلکه مسئله تمامی مسلمانان بیدار جهان است.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین تصریح کرد: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند به‌اذن‌الله انتفاضه سوم، مرحله بسیار مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد و شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد.
امام جماعت مسجد امام حسین (ع) مهرستان تداوم انتفاضه را شرط آزادی قدس شریف عنوان کرد و تاکید کرد: حمایت ملت ایران و دولت های اسلامی از مردم فلسطین تا آزادی قدس بایستی تداوم داشته باشد.
حجت الاسلام سپاهی تصریح کرد: هدف رژیم اشغالگر قدس تنها اشغال خاک فلسطین نیست بلکه اشغال و تجزیه همه کشورهای اسلامی است.
وی با بیان اینکه اسرائیل غده سرطانی برای امت اسلامی است خاطرنشان کرد: رژیم اشغالگر قدس غده سرطانی برای امت اسلامی و بشریت است که باید ریشه کن و محو شود.انتهای پیام/7261
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۴۵۹


ارسال