چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۵
رئیس پلیس فتا استان خبر داد:
دستگیری سارق اینترنتی در سیستان و بلوچستان
 
رئیس پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب یکی از شهروندان به صورت ایتنرنتی می کرد خبر داد.
به گزارش سرویس انتظامی عصرهامون ،سرگرد "سرحدی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: در پي شكايت فردي مبني بر برداشت غيرمجاز از حساب بانكي وي به مبلغ 28 ميليون ريال، بررسي موضوع در دستور كار کارگاهان پليس فتا استان قرار گرفت. 
این مقام انتظامی افزود: با بررسي‌هاي صورت گرفته از پرينت حساب شاكي معلوم شد برداشت انجام شده از حساب وي در قالب دريافت رمز دوم کارت و از طریق خرید اینترنتی صورت گرفته است که پس از تحقيقات به عمل آمده متهم که فرزند شاکی بود شناسايي و به پليس فتا احضار شد. 
وی تصریح كرد: با انجام تحقيقات تكميلي و مواجه شدن با مستندات غيرقابل انکار، متهم به جرم خود اعتراف و در خصوص اطلاعات حساب شاکي نيز اذعان كرد؛ هرگاه با مادرم جهت خرید و یا امور بانکی به فروشگاه مراجعه می کردیم ، رمز و مشخصات کارت ها و حساب های بانکی وی را برداشته و تصمیم به برداشت از حساب و خرید های اینترنتی گرفتم. 
رئیس پلیس فتا استان سیستان وبلوچستان با اعلام اينكه متهم پس از تکميل پرونده مقدماتی تحويل مراجع قضايي شد در پايان به شهروندان توصيه کرد: اطلاعات خصوصي و مهم خود مثل اطلاعات مربوط به حساب‌هاي بانکي خود را به هيچ عنوان در اختيار ديگران قرار نداده و سرويس پيامک حساب بانکي‌ خود را فعال، تا در صورت برداشت غيرمجاز و يا سوء استفاده، سريعا از آن مطلع شوند. 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۵۱۴


ارسال