چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲
به همت پلیس ایرانشهر؛
کشف بیش از 20 کیلو تریاک در تنه درخت!
 
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر، از کشف 20 کيلو 682 گرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه کامیون و دستگیری 4 قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سرویس انتظامی عصرهامون ،سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" فرمانده انتظامي شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر گفت: به دنبال پايش دقیق اطلاعاتي باندهاي توزيع کننده مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی،از قصد سوداگران مرگ براي انتقال مقادیری مواد مخدر با استفاده از کامیون به یکی از استان های شمالی مطلع شدند. 
وی تصریح کرد: ماموران پس از انجام اقدامات تخصصي و فني و با استفاده از اشراف اطلاعاتی، کامیون متعلق به اعضاي اين باند را در داخل شهر شناسايي و پس از تحت نظر قرار دادن،خودروی مورد نظر را متوقف کردند. 
این مسئول انتظامی در ادامه بیان داشت: در بازرسی از این خودرو  مقدار 20 کیلو 682 گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل تنه های درخت جاسازی شده بود کشف شد و 4 سوداگر مرگ نیز در این زمینه دستگیر شدند. 
جلیلیان در پایان از برنامه ویژه پلیس در برخورد با سوداگران مرگ خبر داد و خاطر نشان کرد: امروز دیگر هیچ قطه و مکانی برای سوداگران مرگ امن نبوده و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باندهای قاچاقچیان می باشد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۵۲۰


ارسال