يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ,22 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱
امام جمعه اهل سنت نصرت آباد:
اشتغالزایی وعده ای محقق نشده در دولت یازدهم/ وعده 100 روزه عملی نشد
 
امام جمعه اهل سنت نصرت آباد با بیان اینکه رفع مشکلات اقتصادی در عرض 100 روز یکی از وعده های دولت یازدهم بود، گفت: وعده داده می شود اما عملی نمی شود در این خصوص هم تغییری در سفره مردم ایجاد نشد.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون به نقل از زاهدانه، فروردین ماه 93 بود که حسن روحانی با کوله باری از وعده های رنگارنگ راهی دیار دریا و کویر شد تا شاید گره ای از مشکلات مردم رنجیده سیستان و بلوچستان باز شود غافل از اینکه سخنان روحانی از جنس همان وعده های 100 روزه اقتصادی است!
در هر حال روحانی در سیستان و بلوچستان با همان روال سابق از عمران و آبادانی برای سرزمینی خبر داد که در انتخابات سال 92 بیشترین رای را به سبد او ریختند اما امروز که به آخرین ماه های سکانداری وی در دولت نزدیک می شویم آنچه گویا است اینکه وعده های دولت در حد همان وعده مانده است.
مولوی جان دادنارویی در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه با اشاره به اینکه اشتغالزایی یکی از وعده های دولت روحانی بود، اظهار داشت: رفع مشکل اشتغالزایی یکی از وعده های این دولت بود که محقق نشد بگونه ای که اکنون شاهد نرخ 70 درصدی بیکاری جوانان در سیستان وبلوچستان هستیم.
وی رفع مشکلات اقتصادی در عرض 100 روز را یکی دیگر از وعده های دولت یازدهم دانست و گفت: وعده داده می شود اما عملی نمی شود در این خصوص هم تغییری در سفره مردم ایجاد نشد لذا مسئولین باید چاره ای اندیشیده و در راستای فرامین رهبری مبنی بر عمل به اقتصاد مقاومتی روی آورند تا از مشکلات مردم کاسته شود.
امام جمعه اهل سنت نصرت آباد با بیان اینکه برخی از مردم نان شب برای خوردن ندارند، افزود: احداث چند کارخانه، باز شدن مرز و بهره گیری از ظرفیت آن، توسعه منطقه آزاد چابهار و سیستان از جمله راهکارهای رفع مشکلات معیشتی و اشتغالزایی مردم است که اگر به آنها جامع عمل پوشانده شود قطعا موثر است به شرط اینکه در حد شعار باقی نماند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۵۲۳
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال