سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۹
فرمانده انتظامی استان خبر داد:
دستگیری عامل شهادت مامور نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان
 
فرمانده انتظامی استان گفت: بامداد امروز قاچاقچی و شرور مسلح که یکی از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.
به گزارش سرویس انتظامی عصرهامون ،سردار "حسین رحیمی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت : 24 آبان ماه سال جاری در پی درگیری مسلحانه یگان های عملیاتی پلیس با قاچاقچیان مسلح در منطقه ایرافشان شهرستان مهرستان که منجر به کشف 600کیلو مواد مخدر و شهادت استوار دوم "صادق امیری زاده" شده بود، اقدمات گسترده تیم های اطلاعاتی پلیس برای دستگیری متهمان ادامه داشت. 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این مدت محل های احتمالی تردد این قاچاقچی و شرور مسلح به طور نامحسوس تحت نظر بود، افزود : پس از هفته ها اقدامات اطلاعاتی و فنی بامداد امروز کارآگاهان پلیس در یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه عامل اصلی به شهادت رساندن این مامور جان برکف پلیس را در حاشیه شهرستان مهرستان به همراه خودروی که در زمان درگیری با آن متواری شده بود دستگیر کردند . 
فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان خاطر نشان کرد : نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی بر تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد که سوداگران مرگ و مخلان امنیت عمومی به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۵۳۹


ارسال