چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
در حالی امروز رئیس جمهور در سفر به سیستان و بلوچستان اعلام کرد 55 طرح در این استان به بهره برداری رسیده که سهم شهرستان محرومی مانند دلگان هیچ بوده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، در حالی رئیس جمهور در سفری دو ساعته به سیستان و بلوچستان به گفته خودش 55 طرح را در این استان افتتاح کرده است که سهم شهرهای محروم و مستضعفی مانند دلگان صفر بوده است.
هر چند عمده این طرح ها از دستاوردهای دولت های قبل بوده است اما از همین افتتاحیه ها در شهرستان محرومی مانند دلگان که طرح ها و پروژه های نیمه تمام زیادی دارد، خبری نبود.
از مرکز درمان بستر درمان 10 تختخوابی دلگان که کار ساخت آن از دولت قبل آغاز شده تا پل بزرگ رودخانه پوران در اسفند بخش جلگه چاه هاشم دلگان که کار ساخت آن هم از سال 90 و در دولت دهم آغاز شده است و با گذشت بیش از 6 سال از آغاز این طرح ها هنوز نه تنها افتتاح نشده اند بلکه تکمیل هم نشده اند.
اما بر خلاف سخنان امروز روحانی که امروز در زاهدان گفت: بسیار خوشحالم که می‌توانم اعلام کنم امروز بسیاری از وعده‌های ما در این استان محقق شده و تلاش داریم تا باقی وعده‌ها هر چه زودتر محقق شود، اما مردم استان سیستان و بلوچستان چنین اعتقادی ندارند.
مولوی نصرت الله فضل الهی امام جمعه اهل سنت دلگان در گفتگو با عصرهامون با بیان اینکه خواسته ما خواسته همه مردم است، گفت: دکتر روحانی رسیدگی به خواسته های مردم را در این سفر در اولویت قرار دهد.
وی ادامه داد: وعده اشتغال زایی دکتر روحانی که یکی از عده های انتخاباتی وی بود در استان سیستان و بلوچستان محقق نشده است .
مولوی فضل الهی بیان کرد: دیگر وعده های دولت یازدهم در شهرستان دلگان نیز محقق نشده است.
طرح قابل توجه و بزرگی عمرانی و اشتغالزایی که بشود گفت کار ساخت آن در این دولت آغاز شده باشد وجود نداشته است که مسوولان دولتی و در راس آن رئیس دولت یازدهم را به این مناطق محروم و مستضعف گسیل بدارد.
شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در این خصوص به عصرهامون گفت: برخلاف تبلیغات انتخاباتی آقای روحانی هیچکدام از وعده های رئیس جمهور محقق نشده است.
وی افزود: متاسفانه سیستان و بلوچستان از لحاظ بیکاری در صدر قرار دارد.
 
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۵۶۹
مرجع : دلگان پرس


ارسال