چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد در پی اقدام برخی از سایتهای محلی با هدف ایجاد اختلاف بین اهل سنت و شیعه گفت: دادستانی به تمامی این سایتها اخطار می دهد که چنانچه با انجام این اقدامات و انتشار مطالبی از این دست موجب کوچکترین اهانتی به مقدسات و اعتقادات مذهبی یکدیگر شوند بدون هیچ اغماضی برخورد قانونی خواهد کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان زاهدان در گفت و گو با میزان در  پی اقدام برخی از سایتهای محلی با هدف ایجاد اختلاف بین اهل سنت و شیعه اظهار کرد: دادستانی به تمامی این سایتها اخطار می دهد که چنانچه با انجام این اقدامات و انتشار مطالبی از این دست موجب کوچکترین اهانتی به مقدسات و اعتقادات مذهبی یکدیگر شوند بدون هیچ اغماضی برخورد قانونی خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: با توجه سفارشات دین مبین اسلام و تاکیدات موکد مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ وحدت شیعه و سنی با انتشار هرگونه مطلبی که منجر به تشویش اذهان عمومی شود ضمن تعطیلی سایت های متخلف برای متخلفین پرونده قضایی تشکیل و رسیدگی قضایی صورت خواهد گرفت.
 
دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان  در پایان با تاکید بر اینکه به فرموده امام راحل شیعه و سنی برادرند در پایان خاطرنشان کرد: برادران مسلمان از دامن زدن به اختلافات بپرهیزند چرا که این امر منجر به سواستفاده دشمنان اسلام و نظام خواهد شد.
 
انتهاي پيام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۶۱۹


ارسال