چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول هلال جمعیت هلال احمر شهرستان میرجاوه از امداد رسانی نیروهای راهداری به خودروی هلال احمر گرفتار در برف منطقه تیلویی خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل ازپایگاه خبری لادیز؛ " هاشمزهی" مسئول هلال جمعیت هلال احمر شهرستان میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: به دنبال بارندگی های چند روز گذشته جمعیت هلال احمر شهرستان میرجاوه برای بازدید و بررسی آسیب دیدگی های احتمالی در مناطق آسیب پذیر به این مناطق اعزام شد که بازدید از برخی از این مناطق مانند منطقه تیلوی به دلیل شرایط خاص آب و هوایی میسر نشد.
وی افزود: با آرام شدن شرایط جوی و بازدید از مناطق نزدیک به تفتان؛ امداد رسانی به برخی منازل که به دلیل فرسودگی دچار آسیب شده بودند، انجام گرفت و خوشبختانه هیچ مورد تخریبی بر اثر بارندگی در منطقه وجود نداشت.
وی خاطرنشان کرد: خودروی نیروهای امدادی در بازگشت به دلیل شرایط خاص جوی و بارش برف در جاده گیر افتاد و به دلیل تاریکی شب و شرایط منطقه امکان کمک میسر نشد و نجاتگران شب را در منطقه اقامت کردند که با تلاش و همت راهداری و عوامل خدمت رسان در جاده‌ها، نیروهای هلال احمر توانستد از منطقه عبور کنند.
 

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۶۳۰


ارسال