جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
گزارشی از خودنمایی زخم های کهنه بر تن خیابان های کلانشهر جنوب شرق
حقوق شهروندی گمشده در چاله های شهر/ اهالی امیرکبیرچشم انتظاروعده محقق نشده مسئولان شورای شهر هستند
 
در حالی زخم های کهنه بر تن خیابان های کلانشهر جنوب شرق خودنمایی می کند که مردم از وعده وعیدهای پی در پی مسئولین خسته شده و از آنها خواستار محقق شدن وعده ها به طور عملی هستند نه اینکه در حد شعار برای دلخوش کردن مردم یک چیز بگویند و آنرا پشت گوش بیاندازند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، اگرچه تعمیر و تعویض خطوط لوله آب، تلفن، گاز و یا توسعه فاضلاب شهری از خدمات عمومی برای رفاه شهروندان است اما گاهی اوقات کنده کاری های ناشی از این خدمات تا سال ها به معضلی برای مردم تبدیل شده که در پی آن هزینه های سرسام آوری برای افراد به وجود می آورد.
 

فرسودگی زود هنگام لاستيک، تخریب جلوبندی ماشین ها، برهم زدن نظم و زیبایی شهری و اختلال در پاکیزگی خیابان ها و یا انجام حرکات مارپیچ برای رد کردن چاله چوله ها و وقوع تصادفات از جمله عواقب بروز و ظهور چاله های جدید در سطح شهراست که برای دیدن این کندکاری های نازیبا کافیست سطح خیابان های کلان شهر زاهدان را رصد کنید تا شاهد اختلاف سطح ها و چاله چوله ها و برجستگی ها در سطح خیابان ها باشید.
 

علی ای حال علی رغم خرابی و چهل تکه بودن آسفالت معابر و خیابان های کلانشهر زاهدان، مردم از وعده وعیدهای پی در پی مسئولین نیز خسته شده و از آنها خواستار محقق شدن وعده ها به طور عملی هستند نه اینکه در حد شعار برای دلخوش کردن مردم یک چیز بگویند و آنرا پشت گوش بیاندازند.
 

در خانه خدا قول دادیم و امیدواریم پیش اهالی محل رو سفید باشیم
دیماه امسال بود که جمعی از مسئولان شهرداری، اعضای شورای شهر، مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز به همراه رئیس دفتر نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی( حسینعلی شهریاری) به دعوت اهالی محله امیرکبیر به مسجد سهله زاهدان واقع در بلوار امیرکبیر میلان 6 رفتند و به درد دلهای اهالی محل گوش جان سپردند و قول دادند که تا پایان سال اقدامات خود را در زمینه احداث یک پارک محله ای عملی خواهند کرد. اما این وعده در حالی است که تاکنون اقدامی در خصوص آن انجام نشده زیرا به گفته اهالی یک روز که کارگران شهرداری برای جدول گذاری به این محل آمده بود ماموران از دستگاه دیگری اقدام به تخریب جداول کار شده کردند.
 

در همین راستا بود که محمد مهدی مرعشی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز استان در آن جلسه اقدام به اهدای یک زمین فوتبال به اهالی محل کرد و گفت: تا دو هفته آینده عملیات عمرانی برای ساخت پارک در این محل شروع خواهد شد.
این مسئول در آن نشست بیان کرده بود: زمین فوتبال، هدیه مسئولین به اهالی محل است که در بودجه سال 96 مدنظر قرار خواهد گرفت؛ در خانه خدا قول داده ایم و امیدواریم پیش اهالی محل رو سفید باشیم.

رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر زاهدان: اختصاص 150 میلیون تومان اعتبار برای ساخت پارک محله امیرکبیر
عبدالناصر گرگیچ رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر زاهدان نیز در آن نشست گفته بود: 150 میلیون تومان بودجه برای احیاء و ساخت پارک محله ای در این محل در نظر گرفته شده است که از دو هفته آینده اقدامات لازم برای شروع پارک محله ای امیرکبیر آغاز خواهد شد و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۶۳۶
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال