پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۶
قطعی گسترده یکی از اپراتورهای تلفن همراه در دلگان
 
قطعی و اختلال یکی از اپراتورهای تلفن همراه در دلگان باعث اظهار گلایه و نارضایتی مردم روستاهای این شهرستان شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، از چند روز گذشته قطعی و اختلال یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور باعث اظهار گلایه و نارضایتی مردم روستاهای شهرستان دلگان شده است.
یکی از شهروندان روستای گزگر دلگان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به بروز اختلالات و قطعی مکرر در ارتباطات تلفنی گوشی‌های همراه در مناطق روستایی شهرستان دلگان، اظهار کرد: بیشتر از ۱۰ روز است که مکالمات تلفنی از طریق گوشی‌های همراه یا قطع است و یا اینکه با نارسایی های زیادی همراه است.
وی با بیان اینکه در خصوص این قطعی های تلفن همراه در این مناطق گزارش‌ها و گلایه‌های بسیاری از سوی مردم مطرح‌شده است، تصریح کرد: که امیدواریم با اتخاذ تدابیر لازم، اقدامات مؤثر برای رفع این اختلالات عملیاتی شود.
بامری با تاکید بر اینکه تنها راه ارتباطی همین تلفن های همراه است و تلفن در اغلب روستاهای شهرستان دلگان وجود ندارد، اضافه کرد: چندین روز است با فرزند خودمان که در یکی از شهرهای دیگر است ارتباط تلفنی نداشته ایم.
این شهروند گزگری خاطرنشان کرد: مسوولان باید نسبت به برطرف نمودن این معضلات مردم محروم و مستضعف روستاهای شهرستان دلگان اهتمام بورزند.
فرماندار شهرستان دلگان در خصوص برطرف نمودن این معضل مردم روستاهای این شهرستان پاسخگوی خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دلگان پرس نبود.
پیش از این حجت الاسلام والمسلمین هادی بامری امام جمعه موقت دلگان در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به اینکه مشکلات مردم باید بررسی شود، بیان کرد: مسوولان بیایند بین مردم و ببینند وضع مردم چگونه است و ببینند که مردم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند.
 حجت الاسلام والمسلمین هادی بامری تصریح کرد: از خوبی خود مردم است که جایی گله و شکایت نمی کنند.
امام جمعه موقت دلگان خاطرنشان کرد: باید یک راه حل اساسی و تدبیری برای حل این مشکلات عدیده مردم اندیشیده شود.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۶۵۴
مرجع : دلگان پرس


ارسال