شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
روزجمعه جو پایدار و آسمان کشور صاف خواهد بود که از اواخر وقت با ورود یک سامانه بارشی به غرب کشور درمناطقی از غرب و جنوب غرب افزایش ابر وبارش پراکنده باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.
به گزارش عصرهامون، براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی روزجمعه جو پایدار و آسمان کشور صاف خواهد بود که ازاواخر وقت با ورود یک سامانه بارشی به غرب کشور درمناطقی از غرب و جنوب غرب افزایش ابر وبارش پراکنده باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.
 
 
 
 
روز شنبه گستره بارش‌ها بتدریج نیمه غربی، نواحی مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز را فرامی گیرد، که بارش‌ها درمناطق مرتفع به صورت برف بوده و درمناطق مستعد بارش تگرگ نیز دورازانتظار نیست.
 
بارش‌ها روز شنبه درکهگیلویه وبویراحمد، نیمه غربی چهارمحال وبختیاری نیمه غربی لرستان، غرب کردستان، جنوب آذربایجان غربی، کرمانشاه وارتفاعات خوزستان شدت بیشتری خواهد داشت.
 
شایان ذکر است که روزشنبه بدلیل وزش باد جنوبی شدید دربرخی مناطق جنوب غرب کشور بادوگردوخاک پیش بینی می‌شود وبخش‌های غربی خلیج فارس مواج خواهد شد.
 
روز یکشنبه سامانه بارشی در شمال شرق فعال بوده که بعداز ظهر از کشور خارج خواهد شد و روز دوشنبه با ورود سامانه جدیدی از غرب، بارش در نوار غربی کشور آغاز می‌گردد.
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۷۲۷
مرجع : باشگاه خبرنگاران


ارسال