چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ,23 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری؛
اردوهای راهیان نور گامی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ بصیرت افزایی مهمترین دستاورد سفر به مناطق جنگی
 
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اردوهای راهیان نور گامی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به شمار می آید.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، مولوی نذیراحمد سلامی در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه با اشاره به فرامین رهبرمعظم انقلاب مبنی بر اینکه "زنده نگاه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست"، اظهار داشت: برگزاری اردوهای راهیان نور اقدامی بسیار موثر برای زنده نگه داشتن جانفشانی و بزرگواری رزمندگان و شهدا در طی هشت سال دفاع مقدس است.
وی با بیان اینکه الگو گرفتن از شهدا باید در اولویت زندگی ما قرار داشته باشد، گفت: اردوهای راهیان نور باعث بصیرت افزایی و روشنگری در بین جوانان می شود زیرا تاریخ ذخیره ای برای هر قوم و ملتی محسوب می شود که آینده را برای همگان روشن می کند.
این مسئول بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس گنجینه بزرگی است که جوانان می توانند با درک وتعمق در آن، توشه ارزشمندی برای خود جمع آوری کنند.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اردوهای راهیان نور نشانگر شهامت، فداکاری، ایثار و گذشت ملت غیور ایران است.
مولوی سلامی بصیرت افزایی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از جمله تاثیرات معنوی کاروانهای راهیان نور عنوان کرد و ادامه داد: پیروی از سیره شهدا نقشه راه را برای ما و نسل های آینده روش می کند تا توطئه دشمنان را خنثی کنیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۷۴۶
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال