شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۳
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:
اتحاد شیعه و سنی با اقدامات تروریستی از هم گسسته نمی شود/دشمنی استکبار جهانی با جمهوری اسلامی تمام نشدنی است
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: اتحاد شیعه و سنی در این استان آنچنان مستحکم است که با اقدامات تروریستی از هم گسسته نمی شود.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، یازدهمین یادواره شهیدان روحانی و شهدای فاجعه تروریستی تاسوکی و شهدای شهرستان نیمروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امامان جمعه، مسئولین و با حضور مردم ولایت مدار سیستان در گلزار شهدای حضرت رسول اکرم (ص) نیمروز برگزار شد.
آیت الله عباسعلی سلیمانی در یازدهمین یادواره شهدای تاسوکی اظهار داشت: استکبار جهانی و در راس آن شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار فکر می کند با انحراف و اجیر کردن چند فرد نادان و انجام اقدامات تروریستی، وحدت میان شیعه و سنی و اقوام مختلف در این استان از هم گسیخته می شود.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ابراز داشت: مردم ولایتمدار این استان با داشتن آگاهی، بصیرت و رشد سیاسی بالا هرگز به شیطان بزرگ اجازه نخواهند داد که با اقدامات تروریستی خود بین شیعه و سنی اختلاف بیندازند.
 وی با اشاره به خباثتها و توطئه های استکبار جهانی علیه اسلام و انقلاب اسلامی افزود: دشمنی و کینه توزی های استکبار جهانی و آمریکا و انگلیس با ایران هرگز تمام نمی شود.
آیت الله سلیمانی تصریح کرد: سال‌ها است که گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم فاجعه تروریستی تاسوکی، نماد وحدت بین اقوام و مذاهب مختلف در استان سیستان و بلوچستان شده است.
وی با بیان اینکه در کنار هم بودن شیعه و سنی خاری تیز به چشم دشمنان این منطقه است ادامه داد: حادثه تاسوکی، تاسوعای حسینی و مسجدعلی ابن ابی طالب از مهم ترین جنایات گروهک جندالشیطان بوده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۸۸۲


ارسال