سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۸
اولویت های کاری فرمانداران در سال 96
از هدف گذاری برای برگزاری باشکوه انتخابات تا افتتاح طرح های عمرانی
 
فرمانداران شهرهای مختلف استان از اولویت های خود در سال 96 گفتند و ادامه دادند: فعالیت در حوزه گردشگری هدف اول آنهاست.
به گزارش عصرهامون، فرمانداران شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان در گفتگوهای جداگانه ای با عصرهامون ضمن بیان اهم فعالیت های خود در سال گذشته از اولویت های کاری خود 96 گفتند که در ادامه با هم می خوانیم.

رفع مشکلات مردم از اولویت های کار در سرباز است.
حمیدالدین یوسفی در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون افزود: سال گذشته کشتارگاه بزرگ دام سبک، بهره برداری از ساختمان دانشگاه پیام نور، گرفتن مجوز دانشگده سماء، برق رسانی به 65روستا طی دوسال اخیر، برگزاری جشنواره مدرسه سازی و کسب رتبه اول مدرسه سازی در استان با 35پروژه خیری، ایجاد راه دسترسی و آسفالت به میزان 80کیلومتر و غیره از مهمترین اقدامات انجام شده در طول امسال بود.
وی ادامه داد: بهره برداری از کارخانه سیمان با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت بانک سپه در سرباز در پایان سال 96از مهمترین اقدامات در دست پیگیری سال جدید خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به طبیعت بکر منطقه و اقدامات انجام شده، این شهرستان آماده حضور گردشگران  و مهمانان نوروزی می باشد.

فعالیت در حوزه گردشگری اولویت سال 96
بیژن بختیار فرماندار کنارک نیز در گفتگو با عصرهامون به پروژه های مهم سال گذشته اشاره کرد و گفت: افتتاح فاز 3 و 4 مجتمع آبرسانی بندینی، کلنگ  زنی فاز 5 بندینی، کلنگ زنی مجتمع آموزشی 24 کلاسه شهر کنارک، تکمیل یک مجتمع شبانه روزی مهم ترین برنامه های سال گذشته بود
وی مهم ترین برنامه های سال 96 خود را نیز اعلام کرد و گفت: جذب سرمایه گذار در بخش گردشگری و شیلاتی، احداث راه کنار جاسک، راه کهیر و طرح های آب رسانی از مهم ترین هدف گذاری ها در سال پیشرو است.
وی پروژه های گردشگردی در سال جدید را نیز اولویت کاری خود دانست و افزود: مجتمع اکو کمپ در روستای درک و ساختمان کمپینگ گردشگری در ساحل کنارک نیز احداث می شود.

پل دوم شهر زهک سال 96به بهره برداری می رسد
جمشید رخشانی نسب در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون تمام تلاشمان برای هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات و پذیرایی مناسب و در خور شان از مهمانان نوروزی است.
وی ادامه داد: در سال گذشته با اقدامات انجام شده توانستیم عرشه پل دوم شهرستان زهک را نسب کنیم که کار بزرگی بود و در سال آینده نیز پل دوم این شهرستان را به بهره برداری خواهیم رساند و اولویت کار ما همین خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: هم اکنون شهرستان زهک با توجه به اینکه دومین شهر توریست پذیر و گردشگری استان معرفی شده است، آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است و همه دستگاه های مربوطه مکلف شده اند تا پذیرایی مناسبی را از مهمانان داشته باشند.

برگزاری باشکوه انتخابات اولویت سال 96
معصومه پرندوار در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون، افزود: کارخانه کاشی و سرامیک، مینی پتروشیمی، آسفالت مسیرهای مواصلاتی و غیره از جمله برخی از مهمترین پروژه های در دست اجرا در این شهرستان می باشد.
وی در زمینه مهترین برنامه سال آینده در این شهرستان گفت: با توجه به انتخابات، مهمترین برنامه ما هرچه بهتر و با شکوه تر برگزار شدن انتخابات است.
وی در زمینه محل حضور خود در زمان لحظه تحویل سال گفت: سعی می شود تا در آن لحظه در منزل خانواده شهیدی حضور پیدا کنم و اگر این موضوع محقق نشد در محل کارم خواهم بود.
درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان هم در گفت و گو با خبرنگار شستون اذعان داشت: شیرین ترین خاطره اش حضور مدیران ارشد نظام در شهرستان سراوان، تغییر نگاه آنها در حوزه ها و شاخص های مختلف توسعه و اتخاذ تصمیمات جدی برای بهبود وضعیت توسعه شهرستان در سال 95 است.
وی همچنین افزود: برای ایجاد امنیت پایدار و دفاع از تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران درگیری هایی با گروهک های تروریستی و اشرار مسلح رخ داده است که در این درگیری ها جوانان غیور و برومند مرزدار جان خود را از دست داده اند که از تلخ ترین خاطراتش در امسال بوده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۲۹۵۲


ارسال