يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
در حالی چند پیش رئیس دولت یازدهم مشعل گاز را در زاهدان روشن کرد که همزمان با این کار شرکت توزیع سیلندر گاز جدیدی نیز در زاهدان مجوز گرفت.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، در حالی 10 اسفندماه سال گذشته با حضور رئیس دولت یازدهم مشعل گاز در زاهدان روشن شد و دولتی ها خبر از رسیدن گاز به زاهدان و تحقق وعده دولت در این استان می دادند که همزمان با این کار شرکت توزیع سیلندر گاز جدیدی در فرمانداری زاهدان پیگیر کارهای در خواست مجوز بود.
علی ای حال دریافت مجوز آن هم از سوی یک شرکت توزیع سیلندر گاز در زاهدان نشان می دهد مردم چند سالی باید منتشر رسیدن گاز به خانه هایشان باشند.
 
آغاز به کار شرکت توزیع سیلندر گاز جدید در زاهدان
در تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با شهرکی مدیر عامل این شرکت تازه تاسیس داشت، وی با بیان اینکه این شرکت مدت 3 تا 4 روز است که آغاز به کار کرده، گفت: در حال حاضر در زاهدان مشغول فعالیت هستیم اما قصد داریم تا ماه آینده دامنه فعالیت شرکت را در سایر شهرهای استان گسترش دهیم.
 وی با بیان اینکه این شرکت وابسته به یک شرکت در تهران است، ادامه داد: این شرکت همچون سایر شرکت های خصوصی اقدام به توزیع سیلندر در سطح شهر می کند و قطعا شهروندان به دنبال خدمات رسانی بهتر هستند.
 
شهرکی با بیان اینکه ما نقشی در خرید و فروش سیلندر ها توسط شهروندان نداریم، افزود: در صورت اشتراک موظف هستیم در حالت عادی ظرف مدت دو ساعت و در مواقع بحرانی ظرف مدت 24 ساعت به شهروندان خدمات ارائه دهیم.
رئیس این شرکت تازه تاسیس گفت: دفتر مشترکین این شرکت در خیابان جانبازان 3 است که از اول ماه تبلیغات ما در این بخش آغاز می شود.
 
گازرسانی به زاهدان زمانبر است
در ادامه در تماسی که این پایگاه خبری با مجتبی خانجانی فرماندار زاهدان داشت، وی در تائید این شرکت با بیان اینکه در حال حاضر عنوان شرکت را حضور ذهن ندارم، گفت: سال گذشته یک  شرکت توزیع سیلندر گاز درصدد گرفتن مجوز بود.
وی با بیان اینکه با افزایش شرکت های توزیع سیلندر به دنبال ایجاد رقابت در استان هستیم، افزود: این که می گویند گاز به زاهدان رسیده طبیعتا مشکلاتی در سطح شهر است و این پروژه گازدار شدن زمان بر است لذا تمام سیاست ما بر صادرات است و تا زمانی که گاز به شهر زاهدان برسد ما از این شرکت ها خواستیم در شبکه داخلی اقدام به توزیع گاز نمایند.
خانجانی با بیان اینکه هیچ یک از این شرکت ها برمبنای توزیع سیلندر گاز تنها در زاهدان پیش نیامدند بلکه قصد فعالیت در حوزه صادرات را دارند، اضافه کرد: بحث ریلی نیز برای این کار راه افتاده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۲۷۴


ارسال