چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
ترکیب ستاد انتخاباتی دکتر روحانی درحالی در سیستان و بلوچستان اعلام شد که نام برخی از طرفدارن فتنه و نمایندگان گذشته استان که در کارنامه خود سابقه یک یا چند بار رد صلاحیت نیز دارند در ترکیب این تیم دیده می شود.
 به گزارش عصرهامون، کانال تلگرامی وابسته به تیم رسانه ای دولت که از سوی مراکز سیاسی و تصمیم گیر استان خط دهی می شود با انتشار خبری ترکیب اعضای ستاد دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را منتشر کرده است.

بنابراین گزارش مدتی است با لیدری فردی وابسته به طیف سیاسی استان، فعالان فضای مجازی هم راستا با دولت ماموریت یافته اند تا با راه اندازی رسانه هایی در فضای مجازی، دستاوردهای ناچیز دولت را برجسته کنند، این افراد که با عنوان فعالین فضای مجازی شناخته می شوند دستورات خود را از این فرد و یا با واسطه می گیرند.

اما نکته جالب در ترکیب تیم روحانی در سیستان و بلوچستان حضور برخی از نمایندگانی است که در پرونده خود یک یا چند مورد رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان را دارند.

ناگفته نماند در این تیم پنج نفره نماینده ای حضور دارد که به استناد بند ۱ و ۳ ماده ۲۸ قانون انتخابات، رد صلاحیت هم شده است بندهایی که مربوط به «اعتماد و التزام عملی به اسلام و نظام جمهروری اسلامی ایران» و «ابراز وفاداری به قانون اساسی و اصل ولایت مطلقه فقیه» است.

اعضای این تیم پنج نفره باید پاسخگوی افکار عمومی باشند که چگونه فردی که التزامی به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران ندارد در ستاد انتخاباتی روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری قرار گرفته است.

البته سایر افراد این لیست نیز سابقه چندان درخشانی ندارند و مهم ترین افتخار آنها دفاع تمام قد از راس فتنه و دیدار نوروزی با باغی انقلاب در نوروز 96 است.

حضور پر رنگ فعالان فتنه و رد صلاحیت ها در ترکیب تیم انتخاباتی روحانی در سیستان و بلوچستان موید نفوذ عمیق جریان 88 در کاروان تدبیر و امید است.
البته این طیف که بعد از فتنه 88 و با واکنش مردم مواجه شد این روزها برای نفس کشیدن مجدد مجبور است در لباس میش خودنمایی کنند، غافل از اینکه دیگر حنای آنها برای مردم رنگی ندارد.
 

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۲۸۲


ارسال