جمعه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,27 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
کانال تلگرامی وابسته به روابط عمومی یکی از فرمانداری های شمال استان که از 23 بهمن ماه 94 فعالیت خود را در عرصه فضای مجازی آغاز کرده است این روزها به تریبون تخریب نماینده اصولگرای سیستان بدل شده است.
به گزارش عصرهامون، این کانال که در ابتدای فعالیت خود با تصویر "کانال اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری آن شهرستان" پا به عرصه کار رسانه ای گذاشت، بعد از مدتی و به صورت عجیبی به دامن اصلاح طلبان غش کرد و همین امر انتقادات مردمی را در پی داشت.

این کانال تلگرامی که توسط روابط عمومی آن  فرمانداری راه اندازی شده است در ابتدا رویکرد خود را بر اطلاع رسانی در خصوص اخبار شخص فرماندار و فرمانداری  این شهرستان قرار داده بود اما پس از شکل گرفتن اجماع فانتزی توسط رسانه های وابسته به دولت در استان، مشی خود را بر تخریب منتقدان تغییر داد و به تناوب اخباری از این دست را در خروجی خود منتشر کرد.

در هر حال و بعد از تشکیل اتاق فکر رسانه ای توسط یکی از مهره های جریان سیاسی استان و اجماع فعالان فضای مجازی نزدیک دولتی در قالب تیم تخریب رقبا، آن کانال نیز رویکرد تخریبی در پیش گرفت.

گفتنی است یکی از مهره های رسانه ای استان که از قضا از سوی محافل سیاسی استان ساپورت مالی هم می شود با تشکیل تیمی رسانه ای در تلاش است با دستاوردتراشی برای دولت افکار عمومی را فریب دهند.

با این تفاسیر و بعد از رو شدن وابستگی این کانال به روابط عمومی فرمانداری یکی از شهرهای شمالی استان، مدیران آن مجبور شدن برای جلوگیری از آبروریزی بیشتر خود را مستقل معرفی نمایند، موضوعی که با توجه به سبقه آن به هیچ عنوان قابل باور نیست!

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۳۲۸


ارسال