جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ,27 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
وصیت نامه شهید مسلم خیزآب؛
روی سنگ قبرم بنویسید: تشنه نابودی صهیونیست ها هستم
 
بر روی سنگ قبرم بنویسید که: «تشنه نابودی صهیونیست ها بوده و هستم و بهترین روزم، روز نابودی صهیونیستهاست.»
به گزارش سرویس ایثار و شهادت عصرهامون به نقل از مشرق، شهید مدافع حرم، مسلم خیزآب در مهرماه سال 94 در سوریه به شهادت رسید. آنچه در ادامه می خوانید، وصیت نامه این شهید است. شهید مسلم خیزاب را در گلزار شهدای اصفهان به خاک سپرده اند...

بسم الله الرحمن الرحیم
پس از حمد و ثنای الهی، تمامی امور زندگی حق واگذار نموده و توکلم تنها بر آستان باری تعالی بوده و تسلیم امر او بوده و بر تمامی اتفاقات زندگی ام راضی بوده و از او تشکر می نمایم. آرزوی دیرینه ام شهادت با دشمن ترین دشمنان خدا و ائمه اطهار (صلوات الله علیه م) و در میدان نبرد با آنها پس از زیارت کربلا و عتبات بوده که امیدوارم به آن برسم. ولی چنانچه مشیت الهی غیر از این بود، امیدوارم در حال عبادت و در بهترین حالات ارتباط عبد و معبود از دنیا بروم. اگر شهید شدم مرا در گلستان شهدای اصفهان دفن کنید و در مراسم هایم هر چه همسرم فرمود را انجام دهید که او بهتر از هر شخصی مرا و علایقم را می شناسد.
کفن با پول خمس داده خریده ام و در خانه دارم، مرا در همان کفن کنید و اگر امکان داشت مرا در خانه خود بشویید و راضی نیستم افراد غیر مرتبط، جنازه ام را ببینند و سعی کنید اگر زحمت نبود، پنج شنبه یا جمعه مرا به خاک بسپارید.
به فرمانده لشکرم بگویید که شهادت دهد که هر آنچه در توان داشتم، صرف کردم تا مایه عزت و اقتدار لشکر ۱۴ امام حسین (صلوات الله علیه) باشم و شفاعت مرا در آخرت نزد حضرت سیدالشهداء (صلوات الله علیه) بنماید.

بر روی سنگ قبرم بنویسید که: «تشنه نابودی صهیونیست ها بوده و هستم و بهترین روزم، روز نابودی صهیونیستهاست.» حاضر نیستم که هیچ کس برایم مشکی بپوشد و عزا نگه دارد و کار خیری را به تعویق بیاندازد. و راضی نیستم که همکارانم از وقت کاری خود زده و در مراسم من شرکت کنند.
پدر و مادر عزیزم؛ مرا به خاطر بدی ها و خطاهایم حلال کنید که هر آنچه از محبت اهل بیت (صلوات الله علیهم) و دوستی و علاقه به اسلام و انقلاب و رهبر عزیز دارم، به واسطه ی شماست.
همسر عزیز و با کرامتم؛
اولا مرا به خاطر همه ی بداخلاقی ها و اشتباهاتم حلال کنید و دوما سعی کنید مایه ی آبروی من مثل قبل باشید و همواره به یاد شهدا و خانواده ی آنان باشید و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب باشید و از سختی ها نهراسید که خداوند همواره با ما بوده و هست و گاه تا لبه ی پرتگاه مرا برده و زندگی ما را در آزمونهای سخت قرار داده، ولی همواره حامی ما و یاور ما بوده است.
فرزند نازنینم؛ بدان که شما را بسیار دوست می داشتم و مرا به خاطر همه کمبودهای حضوری و مادّی حلال کن و امیدوارم که خدا شما را مانند حضرت علی اکبر (سلام الله علیه) در پناه خودش حفظ نماید. دست از نماز و دعا و قرآن برندار تا هیچ گاه محتاج خلق ضعیف نشوی و بدان خدا ما را تنها نمی گذارد و از رگ گردن به ما نزدیک تر است و ما با وجود خدا بسیار ثروتمندیم.
خواهران و برادر عزیزم؛ مرا به واسطه بدی هایم حلال کنید و شما را به صبر، روزه و نماز سفارش می کنیم و این که خدا را یاد آورید که خدا بر تمام افعال و اعمال ما ناظر و حاضر است۔ پس مجالس خود را به نور قرآن گرم کنید و نگذارید شیطان و لشکرش بر مجالس شما حاکم باشد و شما را سرباز خود قرار بدهد و به خدا پناه ببرید و بر او توکل کنید و همواره در لشکر خدا بندگی و اطاعت کنید.

همکاران و دوستان عزیزم؛ از خدا بخواهید ثواب همه مجاهدت ها و رشادت های لشکریان حسین (صلوات الله علیه) را در همه جا و همه حالات هم رتبه و هم درجه و هم مقام شهدای عزیز بدر و احد و خندق و صفین و جمل و کربلا قرار دهد و ما را از زمره بهترین یاوران ولایت و امام عصر (عجل الله تعالی فرجه) بر شمارد و نگذارید که پرچم عزت و اقتدار اسلام و انقلاب عزیز لحظاتی از سرافرازی بایستد و مایه عزت و آبروی لشکر ۱۴ امام حسین (صلوات الله علیه) باشید و امیدوارم که خداوند شهادت مرا در گردان حضرت زهرا (صلوات الله علیها) رقم بزند و مرا نوکر و خادم بهترین یاران علی (صلوات الله علیه) قرار دهد. و تا آخرین لحظه دست از حمایت ولی و رهبر عزیزم برنداریم و عاقبت به خیر شویم و نزد بنیانگذار کبیر انقلاب و اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله) در ایران اسلامی رو سفید باشیم و در نزد شهدای دفاع مقدس شر بلند و راستقامت محشور شویم؛ ان شاءالله.
و نیز خطاب به خانواده همسرم؛ عرض پوزش و حلالیت دارم و شما را بسیار به زحمت انداختم و آرزوی شفاعت حضرت زهرا (صلوات الله علیها) را برای شما دارم.
به همه عزیزان توصیه به صبر و شکیبایی و استمداد و توکل از خدا را دارم. و علیکم بالقرآن و علیکم به یتیم ها و فقرا و نیازمندان و علیکم به سرکشی از خانواده شهدا. و با ورزش جسم و روح خود را قوی کنید و بلند همت باشید و از تکبر و غرور بی جا و همسایه آزاری بپرهیزید و مجالس عزاداری و قرائت قرآن و نماز را بپا دارید. باشد که مورد عنایت ویژه امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) قرار گیرید؛
ان شاء الله.
شهید مدافع حرم مسلم خیزآب / ولادت: 1359/10/10 اصفهان / شهادت: 1394/7/20
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۳۳۳


ارسال