پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ,19 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۳
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:
سپاه پاسداران امید رهبر انقلاب در نوار مرزی شرق کشور/ امنیت امروز ایران هدف دشمن است
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان گفت: سپاه پاسداران در نوار مزر شرقی کشور امید رهبر انقلاب و سرآمد دستگاه های نظامی و انتظامی در بکار گیری از توان مرز نشینان در محافظت از مرز در قالب طرح امنیت است.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، آیت الله عباسعلی سلیمانی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید «روح الله عالی» که از مسجد جامع تا گلزار شهدای زاهدان انجام شد، ضمن تسلیت ایام به مناسبت سالروز وفات حضرت زینب(س)، افزود:  راه این شهید  در تامین امنیت ادامه دارد .
وی با بیان اینکه سپاه امید مقام معظم رهبری است، گفت:  این نهاد مقدس در تمام مراحل بحران برای فرونشادن بحران ابتکار عمل را بدست گرفته بگونه ای که این مهم در فتنه 78و فتنه88 نمایان بود.
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران سرآمد دستگاه های نظامی و انتظامی در بکار گیری از توان مرز نشینان در محافظت از مرز در قالب طرح امنیت است، افزود: امنیت امروز مرزها موجب نگرانی و ناکامی گروهک ها و ضد انقلاب شده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه امنیت و آرامش کشور ما مورد هدف دشمن قرار دارد، بیان کرد:  دشمن از برادری بین شیعه و سنی رشک ورزیده و درصدد بر هم زدن آن می باشد.
آیت الله سلیمانی تاکید کرد: دشمن سعی می کند از هر سوژه ای برای سلب اعتماد مردم و از بین رفتن آرامش و وحدت استفاده کند و در این راستا وظیفه های سنگینی بردوش تک تک ما است.
یکی از مسائلی که در پیش رویمان قرار دارد، انتخابات است و در این زمینه احتمال بروز چالش با ورود برخی از افراد وجود دارد که ما باید هوشیار باشیم.
وی در پایان با بیان اینکه راه شهدا همچنان ادامه خواهد داشت و هرگز از مسیر شهدا تغییر راه نخواهیم داد،  خاطر نشان کرد: آرزوی پوشیدن لباس شهادت را همه دارند  زیرا شهادت توفیقی است که نصیب هر کس نمی شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۳۶۶


ارسال