جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ ,23 February 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۴
به موضع‌گیری‌های منفی کریمی علیه خودم عادت کرده‌ام
دایی: برای کریمی متاسفم، این صحبت‌ها او را بزرگ نمی‌کند
 
سرمربی نفت تهران می‌گوید به هیچ وجه حق تیمش مقابل فولاد مساوی نبوده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از ایسنا، علی دایی پس از تساوی دو بر دو تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: نیمه اول بازی بهترین بازی ما در این فصل بود. بازیکنان ما از نظر فوتبالی خوب بودند. نیمه اول باید بازی را تمام می‌کردیم. بازیکنان‌مان مقداری تمرکز نداشتند. باید در نیمه اول، دو سه گل می زدیم. نیمه دوم هم بازیکنان ما بهتر از فولاد خوزستان بودند. در این بازی حقمان به هیچ وجه مساوی نبود. دو اشتباه کردیم و بازی مساوی شد.
او ادامه داد: روی دو اشتباه بچگانه امتیازهای بازی را از دست دادیم. امیدواریم در فینال جام حذفی این اتفاق ها را جبران کنیم.
دایی درباره شرایط تیمش گفت: ما برای خودمان و برادر و خواهرهای‌مان بازی می‌کنیم! من شرایط خودمان را گفتم. ما شبیه تیم محلی هستیم و مانند آنها اداره می‌شویم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با این وضع به تمرین می‌آیند. در طول لیگ چنین شرایطی بی‌سابقه بوده است. بچه‌های ما از جان مایه گذاشتند و تا اینجا توانسته‌ایم نتایج قابل قبولی بگیریم.
دایی درباره اظهارات علی کریمی که علیه او بود گفت: من به این موضوع عادت دارم. من او را دوست دارم. من از دو شاگردم دفاع کردم. دو شاگردی که همه مردم هم می‌دانند چطور بازی کردند. او از مدیرانی حمایت کرده که مردم نمی‌دانند از کجا آمده‌اند. زمانی که سرمربی پرسپولیس بودم، یک بازیکن کروات آوردم. تاریخ همیشه زنده است. من آمدن آن بازیکنان را گردن گرفتم و از مردم عذرخواهی کردم. متاسفانه ما آن بازیکنان را جذب کردیم. قرارداد آن بازیکنان را ببینید. با بازیکنانی قراردادهایی آنچنانی می‌بندند که هیچ کیفیتی ندارند. من آن موقع نامه زدم که آنها را نمی‌خواهم اما کسی از رفتن اوکراینی‌ها اطلاعی پیدا نکرد.
او تاکید کرد: مردم فوتبال را می‌فهمند و تا الان هم قضاوت‌های درست و بجایی داشته‌اند. من برای همکارم متاسفم. به جای دفاع از حق از روی کینه‌های شخصی صحبت می‌کند. این صحبت‌ها او را بزرگ نمی‌کند. او باید روش و منشی را در پیش بگیرد که بزرگ دیده شود. من به خودم و شما اجازه نمی‌دهم علیه او صحبت کنید. ان‌شاءالله برای فوتبالی که جوانی خودمان را گذاشتیم هوای هم را داشته باشیم نه اینکه هوای غیر فوتبالی‌هایی را داشته باشیم که معلوم نیست از کجا آمدند. شما می‌توانید اسناد و مدارک باشگاه را نگاه کنید و ببینید آقای سپانوویچ چطور از باشگاه رفتند.
سرمربی نفت تهران ادامه داد: حداقل علی دایی شجاعت این را داشت که از مردم عذرخواهی کند. امسال با اینکه گلر احتیاج داشتم هشت، نه دروازه‌بان خارجی را رد کردم. اینکه کسی علیه من صحبت کند عادی شده است. برای من عادی شده که او راجع به من و صحبت‌هایم موضع منفی بگیرد. ان‌شاءالله خدا همه ما را به راه راست هدایت کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۳۷۴


ارسال