چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,25 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
استخدام بیش از 1 هزار نیروی پیمانی در آموزش و پرورش خوزستان
 
در سال تحصیلی 98-97، 1 هزار و 80 نفر نیروی پیمانی و 414 نفر دانشجوی متعهد خدمت در آموزش و پرورش خوزستان استخدام خواهند شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از اهواز، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر نیاز شدید خوزستان به معلم در دوره ابتدایی گفت: سهمیه استخدام پیمانی برای دوره ابتدایی شامل 601 نفر و برای سایر مقاطع 100 نفر خانم و 379 نفر مرد است.

وی بیان داشت: همچنین سهمیه پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری ، تعداد 235 نفر برای دوره ابتدایی و سایر دوره ها 54 نفر خانم و 125 نفر مرد است.

تقی زاده با اشاره به ثبت نام داوطلبان از طریق سایت سنجش تصریح کرد: داوطلبان می توانند با ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی از این فرصت بهره مند شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اذعان داشت: همه پذیرفته شدگان از افراد بومی انتخاب می شوند.

وی خاطرنشان کرد: مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با توجه به هماهنگی انجام شده برای تامین نیروی انسانی، بر اساس نیاز استان ها، سهمیه ای به آن ها اختصاص می دهد.

محمد تقی زاده اظهار داشت: امسال در صورت صدور مجوز، 25 هزار نفر از طریق آزمون استخدام پیمانی در سراسر کشور جذب وزارت آموزش و پرورش خواهند شد.

وی بیان کرد: ثبت نام در این آزمون تابستان امسال در سایت سنجش آموزش کشور انجام می شود.

شایان ذکر است؛ هم اکنون 67 هزار معلم در خوزستان مشغول به کار هستند و در کل به 14 هزار معلم در خوزستان و بیش تر در مقطع ابتدایی نیاز است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۴۲۱


ارسال