چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,25 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶
انجام اعمال جراحی لیزر اگزایمر در بیمارستان الزهرا (س) زاهدان
 
با تجهیز بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی الزهراء زاهدان به دستگاه جدید، اعمال جراحی لیزر اگزایمر با یکی از پیشرفته ترین دستگاه های موجود در دنیا در این بیمارستان انجام می شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،
دکتر مجید یوسفی مقدم مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه بیمارستان چشم پزشکی الزهرا تنها دارنده این دستگاه در بیمارستان های تابعه دانشگاه است افزود: برای خریداری این دستگاه بالغ بر ده میلیارد ریال هزینه شده است. 
 
یوسفی با اشاره به اینکه از این دستگاه جهت رفع عیوب انکساری چشم استفاده میشود افزود: بیماران نیازمند به انجام این عمل فوق تخصصی با مراجعه به کلینیک های بیمارستان چشم پزشکی الزهرا و پس از انجام معاینه، با دریافت نوبت میتوانند درمان خود را با تعرفه دولتی پیگیری کنند. 
 
وی با بیان اینکه پیش از این نیز دستگاه لیزر اگزایمر در بیمارستان وجود داشته است تصریح کرد: تلاش برای ارائه بهترین و پیشرفته ترین خدمات به مراجعان، ضرورت بهره گیری از یکی از پیشرفته ترین دستگاه های دنیا را در این بیمارستان دو چندان کرد. 
 
وی گفت: بیمارستان چشم پزشکی الزهراء (س) زاهدان به عنوان قطب چشم پزشکی جنوب شرق کشور با بهره گیری از چشم پزشکان مجرب و بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های دنیا، همواره آماده ارائه خدمات به مراجعان است. 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۴۸۳


ارسال