مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان خبر داد

بازدید کارشناسان میراث فرهنگی از آثار تاریخی منطقه سیستان

سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان , 28 فروردين 1396 ساعت 22:30

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: کارشناسان اعزامی طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال از منطقه سیستان بازدید کردند.


به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،

کامبیز مشتاق گوهری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اظهار کرد: کارشناسان اعزامی طرح ضربتی ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال 73 روستای منتخب کشور به سیستان و بلوچستان رسیدند و بازدید و ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال روستاهای هدف گردشگری این استان را آغاز کردند.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: هم‌زمان با آغاز اجرای طرح ارزیابی ظرفیت تولید و اشتغال در 73 روستای کشور، 6 روستای هدف گردشگری در سیستان و بلوچستان نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
 
گوهری  بیان کرد: کارشناسان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از 26 فروردین به این روستاها اعزام شدند و در مدت  حضور در استان به بررسی ظرفیت‌های این روستاها با هدف ایجاد اشتغال و تولید خواهند پرداخت. 
 
گفتنی است؛ یکی از مهم‌ترین اقدامات و فعالیت‌های کارشناسان اعزامی به این روستاها ظرفیت‌سازی و تغییر نگرش روستاییان به ظرفیت‌های موجود در هر روستا و برنامه‌ریزی برای استفاده بهینه از ظرفیت‌ها است.
انتهای پیام/4382


کد مطلب: 93484

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/93484/بازدید-کارشناسان-میراث-فرهنگی-آثار-تاریخی-منطقه-سیستان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/