جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
لبخند بهاری امیرحافظ؛
شوق زیارت "کودک بیمار بلوچ" را خیر نیک اندیش برآورده کرد/پنجره زیارت عاشقان امام رضا (ع) باز است
 
به همت یک خیر نیک اندیش آرزوی مادر "امیر حافظ" کودک بیمار بلوچ، برای رفتن به زیارت حضرت امام رضا (ع) برآورده شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، روزانه شاهد انتشار تصاویر هموطنانی هستیم که غرورشان را در سکوت فرو خورده و نیازشان را فریاد زده اند تا دستی را به یاری بخوانند.
نیاز نوشته هایشان را که می خوانیم مملکت را زیر سوال می بریم و از به اشتراک گذاشتن آن در پست هایمان بر خود می بالیم، بی آن که دمی با خود بیندیشیم که آیا از دست من هم کاری ساخته است؟ کسی چه می داند شاید تا رفع مشکل چیزی نمانده باشد و همان اندک تو بتواند آن گره را بگشاید؟ گاهی برای گرفتن دست یک نیازمند، نیازی به ثروتمند بودن نیست. همین که بتوانی از آن چه که داری قدری ببخشی، انسانیت را به کمال رسانده ای. شاید با خود بگویی که آن قدر فقر زیاد است و فقیر زیاد است که آن اندک من به چشم نیاید ولی تو چه می دانی که گاهی همان اندکِ تو می تواند دنیا را به چشمانی زیبا کند.

اوایل اسفند ماه سال گذشته این پایگاه خبری گزارشی با عنوان کمبود امکانات فرزندمان را فلج کرد/ هزینه درمان او را نداریم/ امیرحافظ، در انتظار لبخند بهار منتشر کرد که در آن مشکلات و معضلات کودکی دلگانی که والدینش برای هزینه درمانش با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند.
مادر امیرحافظ در آن گزارش از آرزویش گفته بود: آرزو داریم که با امیرحافظ به زیارت حضرت امام رضا (ع) در شهر مشهد مقدس و خواهرش حضرت معصومه (س) در شهر قم برویم، اما هزینه سفر به این شهرها را نداریم.

حالا به همت یک خیر آرزوی مادر امیرحافظ برآورده شده است، امیرحافظ و خانواده اش که از اهل سنت هستند با عشق به اهل بیت (ع) راهی زیارت امام علی بن موسی الرضا (ع) شده و اکنون در مشهد مقدس حضور دارند.
هستند خیران نیک اندیشی که واژه بخشیدن و انسانیت را معنی می کنند و شوق زندگی را به "امیرحافظ ها" هدیه می کنند.
اما هنوز هم برای درمان امیرحافظ نیاز به نیک اندیشی و  بخشیدن انسانیت است، خیران و نیک اندیشان می توانند جهت کمک به درمان امیرحافظ، با این شماره 09156086723 تماس برقرار کنند.

خبرنگار مجید بامری
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۴۹۴
مرجع : دلگان پرس


ارسال