چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ,21 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
امام جمعه دلگان:
ارتش بازوی توانمند نظامی، انقلاب اسلامی است
 
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری گفت: ارتش به عنوان بازوی توانمند نظامی کشور در راستای اهداف انقلاب اسلامی گام براشته است.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس،حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان با گرامی داشت بیست و نهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: همزمان با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، ارتش که پیکره اصلی آنها جوانان برومند و اغلب مستضعف تشکیل می داد به ندای بنیان گذار انقلاب اسلامی لبیک گفتند.
وی با بیان اینکه در نتیجه ارتش هم صدا و همراه با امت مسلمان در براندازی رژیم ستمشاهی نقش بسزایی داشت، تصریح کرد: همچنین ارتش به مقابله با دشمنان خارجی و داخلی برخواست.
امام جمعه دلگان با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی به عنوان نخستین بازوی توانمند نظامی انقلاب اسلامی در جهت تحقق اهداف نظام گام برداشته است، بیان کرد: این ارگان نظامی تلاش های خستگی ناپذیر و مستمری را با فداکاری و ایثار در ابعاد مختلف آغاز کرد.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری اضافه کرد:در واقع ارتش جمهوری اسلامی در راه تحقق اهداف نظام و انقلاب اسلامی تلاش های خستگی ناپذیری و مجاهدانه ای داشته است.
وی با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) روز بیست و نهم فروردین را روز ارتش نامگذاری کرده است، افزود: بنابراین بنیان گذار انقلاب اسلامی روز پیوستن ارتش به مردم را با عبارت" حکیمانه لحظه شادی بندگان خدا و یاس ستمگران و نقطه عطف درخشان و افتخار آمیز قلمداد کرده است.
امام جمعه دلگان خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سی و هشت سال ژس از انقلاب اسلامی کارنامه درخشان و خوبی دارد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۵۳۸
مرجع : دلگان پرس


ارسال