دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳
حاشیه های بی توجهی یک شرکت هواپیمایی به فریضه نماز؛
عذرخواهی مدیرعامل تفتان ایر از مردم/ خلبان 15 روز تعلیق شد
 
مدیر عامل ، مالک و سرمایه گذار شرکت هواپیمایی تفتان ایر از کلیه مردم و روحانیون بابت بی توجهی خلبان به فریضه نماز عذر خواهی کرد.
ابوالفضل حقیقی مدیرعامل، مالک و سرمایه گذار شرکت هواپیمایی تفتان ایر در گفتگو با عصرهامون اظهار داشت: به علت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران فرودگاه مهرآباد تهران اعلام كرده بود همزمان با ٢٩ فروردين و رژه نيروهاى ارتش پروازهای تهران از ساعت 6:30 صبح امروز به روى كليه پروازهاى مسافرى بسته خواهد بود.
 
وی افزود: هواپیمای تفتان جهت رفاه حال مسافران خود تلاش کرد این پرواز قبل از بسته شدن فرودگاه انجام شود، البته این موضوع به اطلاع مسافران رسیده بود و قرار بر این بود که پرواز در ساعت 4:30 از فرودگاه زاهدان به سمت تهران پرواز کند.
 
مدیرعامل تفتان ایر ادامه داد: بخشی از مسافران و روحانیون تصمیم داشتند فریضه نماز را قبل از پرواز به جا بیاورند، خلبان نیز به دلیل بسته شدن فرودگاه مهرآباد نیز تلاش کرد در ساعت مقرر پرواز کند که مشکلی برای مسافران ایجاد نشود که متاسفانه در این زمان برخی از مسافران به دلیل اقامه نماز از پرواز جا ماندند.
 
وی ادامه داد: بعد از این اتفاق با خلبان و پرسنل تفتان ایر در زاهدان برخورد شد و همه را 15 روز به حالت تعلیق در آوردیم تا نشان دهیم این موضوع به هیچ عنوان قابل اغماض نیست.
 
حقیقی مدیرعامل، مالک و سرمایه گذار شرکت هواپیمایی تفتان ایر در پایان از کلیه مردم و روحانیون بابت پیش آمدن این موضوع عذرخواهی کرد.
گفتنی است: تعدادی از مسافران وقتی متوجه شدند زمانی که پرواز به تهران برسد نماز آن‌ها قضا می‌شود، ‌3 دقیقه قبل حرکت هواپیما پای پلکان هواپیما به نماز ایستادند که با اصرار و شتاب خلبان، پلکان از هواپیما جدا شده و هواپیما پرواز کرد که با این اقدام 25 نفر از مسافران از پرواز جا ماندند.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۵۴۵


ارسال