دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
سردار کریمی خبر داد
15 اردیبهشت؛ آخرین فرصت ثبت نام کنندگان طرح جریمه مشمولان غایب
 
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: متقاضیان طرح جریمه مشمولان غایب سال95، تا 15 اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند با پرداخت مبلغ تعیین شده، وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از ایجاد فرصت دوباره برای ثبت نام کنندگان طرح جریمه مشمولان غایب سال 95 خبرداد و گفت: متقاضیان طرح جریمه مشمولان غایب که درخواست خود را در سال 95 ثبت کرده و تاکنون موفق به پرداخت مبلغ جریمه نشده اند، فقط تا 15 اردیبهشت ماه سال جاری مهلت دارند تا مبلغ تعیین شده را پرداخت کنند.
 
وی افزود: این دسته از مشمولان در صورتی که در فرصت تعیین شده وضعیت خدمتی خود را مشخص نکنند،با شروع ثبت نام این طرح در سال 96، باید دوباره درخواست خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ثبت کرده و به ازای هر سال غيبت مازاد بر هشت سال، شامل 10 درصد افزایش مبلغ جريمه می شوند.
 
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، بیان کرد: در سال 95 حدود 180 هزار نفر در طرح جریمه مشمولان ثبت نام کرده اند که حدود صد هزار نفر با پرداخت مبلغ جریمه، کارت معافیت از خدمت دریافت کرده و مابقی در صورت عدم پرداخت مبلغ جریمه تا پایان 15 اریبهشت ماه، مطابق مقررات سال 96 با آنان برخورد خواهد شد.
 
این مقام مسئول گفت: مشمولان غایب در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا سامانه پیامک به شماره 110206010 از آخرین اخبار مربوط به تعیین تکلیف مشمولان غایب اطلاع حاصل کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۵۵۴


ارسال