شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,21 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰
بیش از 2 هزار نوعروس تحت پوشش کمیته امداد راهی خانه بخت شدند
 
مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: در سال 95 حدود 2 هزار و 200 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد استان تهران راهی خانه بخت شده اند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، محسن ولیئی مدیر کمیته امداد استان تهران در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: برنامه‌های لازم در جهت تحقق شعار سال 96 که توسط مقام معظم رهبری به «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» مزین شده در دستور کار قرار گرفته است که ایجاد تنوع در طرح‌های اجرایی، افزایش درآمد حاصل از طرح‌های خودکفایی و ارتقا کیفیت محصولات تولیدی مددجویان از جمله برنامه‌های مهم امسال است.
 
وی در ادامه اضافه کرد: در سال 95 حدود 2 هزار و 200  نوعروس تحت حمایت این نهاد به خانه بخت رفته اند که بیش از 4 میلیارد و 300 میلیون ریال کمک هزینه تأمین جهیزیه به این  نوعروسان پرداخت شده و هیچ پشت نوبتی از سال 95 برای امسال باقی نمانده است.
 
ولیئی گفت: در سال 95 مبلغ 450 میلیارد ریال کمک معیشت به حدود 60 هزار خانوار تحت حمایت با جمعیت بیش از 105 هزار نفر پرداخت شده است.
 
مدیر کل کمیته امداد استان تهران در پایان گفت: در کنار پرداخت مستمری، برگزاری اردوهای فرهنگی و آموزشی، کمک هزینه‌ تأمین جهیزیه، پرداخت بیمه تأمین اجتماعی، کمک هزینه درمان بیماران صعب العلاج، احداث، خرید و تعمیر مسکن مددجویان، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و ارایه تسهیلات اشتغال و خودکفایی از دیگر اقدامات این نهاد برای رفع مشکلات خانواده های تحت حمایت این نهاد است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۵۵۵


ارسال