چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,25 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲
به همت نیروهای هلال احمر؛
پیکر بی جان جوان ۲۱ ساله غرق شده در لورگ باغ پیدا شد
 
رییس جمعیت هلال احنر شهرستان نیمروز عنوان کرد: با تلاش اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز پیکر بی جان جوان ۲۱ ساله ای که چند روز قبل در لورگ باغ غرق شده بود پیدا شد.
به گزارش عصرهامون کرم زاده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز داشت: در طی روزهای گذشته جوانی ۲۱ ساله با ورود در آب در منطقه لورگ باغ شهرستان نیمروز به دلیل نا آشنا بودن به فنون شنا غرق شد.

وی افزود: نیروهای هلال احمر شهرستان نیمروز به محض آگاهی از این واقعه تلخ بلافاصله در محل حاضر و اقدام به جستجوی پیکر این جوان کردند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز خاطرنشان کرد: تلاش ها برای یافتن جسد جوان ۲۱ ساله به نام محمد خوشاره توسط نیروهای هلال احمر بی نتیجه بود تا اینکه روز گذشته موفق به یافتن پیکر وی در تالاب هامون شدند.

وی تصریح کرد: پس از چهار روز تلاش بی شائبه توسط اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز پیکر این جوان در سه کیلومتر بالاتر از محل وقوع حادثه و نزدیک به تالاب هامون یافت شد.

کرمی زاده در ادامه ابراز داشت: علیرغم تاکیدات فراوان مبنی بر اینکه افراد از ورود در آب رودخانه ها، انهار و کانال ها به دلیل ناایمن بودن این گدونه اماکن به دلیل شدت جریان آب و گودال ها شاهد شنا کردن شماری از جوانان در این اماکن هستیم که در نهایت هرساله به وضوح مرگ بسیاری از جوانان منطقه را شاهد هستیم.

وی در پایان تاکید کرد: مصرانه از جوانان و نوجوان تقاضا دارم از شنا در آب های انهار و رودخانه ها پرهیز کنند و بدین منظور به استخرها مراجعه کنند تا دیگر شاهد وقوع رخداد چنین حوادثی نباشیم.

انتهای پیام///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۵۷۴


ارسال