جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲
امام جمعه بنجار؛
نیروی های ارتش ایران در طول هشت سال دفاع مقدس نقش آفرینی کردند
 
امام جمعه بنجار عنوان کرد: نقش نیروی های سه گانه ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول هشت سال دفاع مقدس بی نظیر و اساسی است.
به گزارش عصرهامون حجه الاسلام والمسلمین محمود پارسا در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: نیروهای ارتش و سپاه پاسداران از بدو انقلاب تا کنون باعث آبرو و اقتدار نظام اسلامی و خاری در چشم بدخواهان بوده اند به طوری که با وجود نیروهای مسلحی همچون ارتش، سپاه و بسیج نظام جمهوری اسلامی ایران بیمه شده است.

وی تصریح کرد: همزمان با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، جوانان برومند ارتش رژیم شاهنشاهی با لبیک گفتن به ندای آسمانی رهبر انقلاب همصدا و همراه با ملت در بر اندازی رژیم شاهنشاهی به عنوان بازوی توانمند نظامی انقلاب در جهت تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران تلاشهای خستگی ناپذیر و مستمری را با فداکاری و ایثار در ابعاد مختلف آغاز کردند.

امام جمعه بنجار با بیان اینکه، فداکاری و جان نثاری نیروهای ارتش از ابتدای انقلاب تاکنون برکسی پوشیده نیست خاطرنشان کرد: ارتشی که آن را بسیاری به عنوان تهدید می دیدند و مغرضانه به دنبال انحلال آن بودند با درایت امام به بزرگترین پشتوانه امنیتی نظام و قوت قلب ملت تبدیل شد.

وی همچنین گفت: طبق فرمایش گهربار مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان ارشد نیروهای مسلح؛ دشمن تلاش می کند با استفاده از تاکتیک های جنگ روانی در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد کند در حالی که تلاش دشمن بعد از پیروزی انقلاب همیشه به زانو در آوردن ایران اسلامی بود اما همیشه شاهد موفقیت های بزرگ و کار های اررشمند در کشور بودیم.

وی در پایان گفت: برادران مقتدر ارتشی از اینکه در این ارگان لباس خدمت به تن کرده اند بر خود ببالند و همچنان با درایت و تدبیر در راستای اعتلا و سربلندی نظام اسلامی گام بردارند.

انتهای پیام ///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۵۷۷


ارسال