جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
در سالی که از سوی رهبر انقلاب به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری و مزین شده است حرکت در مسیر افزایش تولید داخلی و خودکفایی سبب رشد و بالندگی اقتصاد جامعه است .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ اقتصاد مقاومتي از سال ۸۹ توسط مقام معظم رهبري ابلاغ شد و بسیج سازندگی هم ورود به اين عرصه را با جديّت در دستور كار خود قرار داده است، بسيج سازندگي مروج و تحرك بخش در تحقق اقتصاد مقاومتي مي باشد و در تلاش است با نشانه گرفتن پويايي اقتصاد كشور، زمينه و بستري را فراهم كند تا حركت اساسي و زير بنايي در اين خصوص شكل بگيرد و چتر حمايتي خود را در اين عرصه بگستراند چراكه حمايت از توليد داخلي مهمترين راهكار در اقتصاد مقاومتي است.

در سالی که از سوی رهبر انقلاب به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری و مزین شده است، حرکت در مسیر افزایش تولید داخلی و خودکفایی سبب رشد و بالندگی اقتصاد جامعه است و اجرای طرح های اقتصادمقاومتی بسیج سازندگی گامی موثر در جهت خودکفایی و اشتغالزایی جوانان و پویایی اقتصاد کشور است.

ابراهیم ریگی نژاد یکی از جوانان موفق دهستان انده در زمینه پرورش دام سبک است که کار خود را با وام ده میلیونی بسیج سازندگی سپاه میرجاوه آغاز کرده و اکنون خود را فردی موفق می داند و می گوید: بسیار راحت وارد عرصه کارآفرینی شدم با مشورت اطرافیانم به بسیج سازندگی مراجعه کردم و با گرفتن تسهیلات ده میلیون تومانی 15 گوسفند خریدم و مشغول کار شدم.

وی افزود: خودکفایی احساس بسیار زیبایی است اکنون می توانم خرج زندگی خود و خانواده ام را تامین کنم و نگرانی برای فردا ندارم چرا که پشتکار رمز موفقیت هر انسان کوشایی است و من نیز می توانم با تکیه بر نیروی جوانی در مسیر موفقیت گام بردارم.

وی خاطرنشان کرد: اکنون خود را جوانی موفق می دانم و مصمم تر از گذشته در مسیر اهدافم گام بر میدارم و این انگیزه  و موفقیت را مدیون حمایت های بسیج سازندگی در راستای اشتغالزایی هستم و به تمام جوانان توصیه می کنم به جای سرگردانی و جستجو برای کار دولتی، کمر همت را بسته و خود کارآفرین باشند.

ریگی نژاد تاکید کرد: با استفاده از تسهیلات اقتصاد مقاومتی می توان علاوه بر خودکفایی و اشتغالزایی در جهت تحقق فرامين رهبر معظم انقلاب در حوزه قطع وابستگي به خارج و كمك به توليد داخلي گام های موثری برداشت.

انتهای پیام/4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۶۲۵


ارسال