چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۶
پرداخت بیش از 3 میلیارد تومان مستمری به بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 95
 
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان بیش از تورم خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران، سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در دیدار با روسای کانون‌های بازنشستگی تامین اجتماعی در استان‌ها که معاونان و مدیران ارشد این سازمان نیز حضور داشتند، با بیان اینکه کارگران و بازنشستگان صاحبان اصلی این سازمان هستند، اظهار داشت: به جد به این موضوع اعتقاد داریم.
 
وی ادامه داد: با ابلاغ سیاست‌های مقام معظم رهبری در حوزه تامین اجتماعی، در این مسیر حرکت خواهیم کرد و این سیاست‌ها مهمترین راهبرد این سازمان می شود.
 
نوربخش به پرداخت‌های سازمان تامین اجتماعی در اسفند ماه سال گذشته اشاره کرد و گفت: این سازمان در آخرین ماه سال گذشته 8 هزار و 400 میلیارد تومان پرداخت کرد که یک هزار و 824 میلیارد تومان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران بود.
 
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: 3 هزار و 400 میلیارد تومان مستمری به بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان پرداخت کردیم.
 
وی با اشاره به فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان گفت: حذف دفترچه های درمانی از اقدامات دیگر این سازمان است که یک حرکت انقلابی است و مزایای فراوانی را نصیب بیمه شدگان می کند.
 
نوربخش با اشاره به ارتقا هتلینگ بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی افزود: 300 دستگاه آمبولانس در 2 سال اخیر توسط این سازمان خریداری شده است.
 
وی با بیان اینکه توسعه خدمات غیرحضوری نیز در بخش بیمه با هدف ایجاد رضایتمندی بیمه شدگان و کارفرمایان اجرا می شود، اظهار داشت: پرونده الکترونیکی، بازرسی الکترونیکی و پرداخت غیرحضوری حق بیمه ها از جمله اقدامات این بخش است.
 
نوربخش با بیان اینکه  سازمان تامین اجتماعی برای رفاه حال بازنشستگان این سازمان تلاش می کند، اظهار داشت: طرح کرامت رضوی و اعزام بازنشستگان به مشهد مقدس کار پر خیر و برکتی است که در ٢ سال گذشته انجام شد و در سال جاری نیز ادامه پیدا می کند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۶۵۱


ارسال