شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,21 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۲
چگونه آیفون گمشده یا دزدیده شده را پیدا کنیم؟
 
گم‌کردن یا دزدیده شدن گوشی اتفاقی است که برای هرکسی احتمال پیش آمدن‌اش وجود دارد، شاید بتوانید با این ترفند گوشی خود را پیدا کنید.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گم کردن یا دزدیده شدن گوشی اتفاق ناگواری است که برای هرکسی احتمال پیش آمدن‌اش وجود دارد. با راهکار هایی که امروز آموزش می دهیم قصد داریم تا اگر چنین اتفاقی برای شما رخ داده است، بتوانید گوشی خود را روی نقشه پیدا کنید یا اگر چنین اتفاقی پیش نیامده است، بتوانید شانس پیدا کردن گوشی خود را در شرایط گمشدن آن بالا ببرید.
 
 کابران آیفون می توانند با استفاده از قابلیت Find My iPhone گوشی گمشده خود را پیدا کنند. از ویژگی های این قابلیت می توان؛ قفل کردن گوشی از راه دور، ارسالپیام روی صفحه گوشی، به صدا در آمدن گوشی، حذف اطلاعات، مشاهده گوشی روی نقشه و... را نام برد. نکته قابل توجه این است که قابلیت دریابی فقط در صورتی ممکن است که Find My iPhone را روی گوشی فعال کرده باشید.
 
 برای پیدا کردن گوشی گمشده خود ابتدا:
 •  به لینک روبرو بروید: icloud.com/find
  حالا مشخصات اپل آیدی خود را وارد کنید
  به قسمت Find My iPhone بروید و اگر بیش از یک دستگاه با این اپل آیدی دارید، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  اکنون باید محل گوشی شما روی نقشه نمایش داده شود.
  اگر گوشی در نزدیکی شما بود، با انتخاب گزینه Play Sound صدایی از گوشی پخش میشود تا بتوانید آن را پیدا کنید.
  شما می توانید با انتخاب گزینه Lost Mode گوشی خود را قفل کنید.
  اگر اطلاعات مهمی در گوشی خود دارید و گوشی خود را پیدا نکردید می توانید با انتخاب گزینه Erase iPhone آیفون خود را از راه دور پاک کنید. توجه کنید که با انجام این کار، تمام اطلاعات و تنظیمات گوشی شما پاک خواهد شد و دیگر حتی گوشی خود را نیز نمی توانید پیدا کنید
 چگونه آیفون گمشده یا دزدیده شده را پیدا کنیم؟
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۶۶۸


ارسال