جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ,22 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
امام جمعه جلگه چاه هاشم:
پاسداران دست استکبار را برای همیشه از این کشور قطع کردند
 
حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری گفت: پاسداران دست شیاطین بزرگ و قدرت های استکباری را برای همیشه از منافع کشورمان قطع کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس،حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری امام جمعه جلگه چاه هاشم با گرامی داشت اعیاد شعبانیه و سالروز میلاد امام حسین (ع) و همچنین روز پاسدار، اظهار کرد: پاسداران در تمامی عرصه های مختلف ثابت کرده اند که ما می توانیم.
وی با بیان اینکه پاسداران دست شیاطین بزرگ و قدرت های استکباری را برای همیشه از این کشور قطع کرده اند، بیان کرد: خدمات ارزنده پاسداران برای همگان واضح و روشن است.
امام جمعه جلگه چاه هاشم با بیان اینکه پاسداران افتخار بزرگی برای نظام مقدس اسلامی ما هستند، افزود: پاسداران انقلاب اسلامی به حق ثابت کردند که لیاقت انجام رسالت خطیر حراست از انقلاب را دارند.
حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری گفت: آرمان و اعتقاد آنها پاسداری از رسالت حسین بن علی (علیه السلام) است.
وی در ادامه با گرامی داشت سالروز میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، بیان کرد: جانبازان تمام هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اهداء کرده اند و باید از مقام جانبازان قدردانی شود.
امام جمعه جلگه چاه هاشم تاکید کرد: اگر می بینیم دشمن بعد از 37 سال نمی تواند عکس العملی بر علیه کشورمان انجام دهد، برای این است که در دفاع مقدس از جانبازان و رزمندگان سیلی خورده است و نمی تواند اقدامی انجام دهد.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۸۴۶
مرجع : دلگان پرس


ارسال