پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
دستگیری دزدان خانه های زابل توسط پلیس
 
دزدان خانه های زابل در دام پلیس افتادند.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،رئیس پلیس شهرستان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خانه در شهرستان زابل، مامور پلیس آگاهی طی اقدامات گسترده اطلاعاتی و پلیسی، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ غلامرضا نجابت افزود: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی سرانجام، سرنخ هایی از سارقان به دست آوردند و با پیگیری های مداوم، مخفیگاه سارقان را شناسایی و تحت کنترل ویژه پلیس قرار دادند.
وی در ادامه بیان کرد: با شناسایی این متهمان دستگیری آنان در دستور کار مأموران قرار گرفت که طی عملیاتی غافلگیرانه دو سارق حرفه ای در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
نجابت افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی های تخصصی پلیس به سه فقره سرقت خانه در شهرستان زابل به ارزش 500میلیون ریال اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
رئیس پلیس شهرستان زابل در پایان ازشهروندان خواست ضمن رعایت اصول اولیه ایمنی، از قفل بودن در خانه در هنگام خروج از منزل مطمئن شده و در خصوص نگهداری پول نقد و اقلام با ارزش خود مثل طلا و جواهرات گران قیمت در خانه، کلیه نکات ایمنی را رعایت نمایند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنندتا در اسرع وقت در این خصوص اقدام شود.
 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۹۷۴


ارسال