جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳
میتینگ تبلیغاتی دولت یا جلسه هم اندیشی بانوان ورزشکار!
 
کاهش محسوس سبد رای روحانی در سیستان و بلوچستان سبب شده دولتمردان از هر نشستی برای تبلغ برنامه های دولت استفاده کنند تا به هر نحوی سبد رای روحانی را در انتخابات پیش رو پر کنند.
به گزارش عصرهامون، روز گذشته استاندار سیستان و بلوچستان در جمع بانوان ورزشکار استان حاضر شد و این نشست را به یک میتینگ تبلیغاتی کامل تبدیل کرد، این روزها هاشمی هر جلسه ای را غنیمت می شمارد تا دستاوردی برای دولت بتراشد.

صحبت های تبلیغاتی استاندار در دیدار بانوان ورزشکار در حالی مطرح می شود که ورزش استان و بخصوص بخش بانوان با مشکلات فراوانی از جمله نبود سالن اختصاصی در اکثر نقاط استان و همچنین پارک مختص بانوان رنج می برد که همین موضوع نارضایتی های گسترده ای نیز در پی داشته است.

در هر حال فرصت مهیا شده در حضور معاون وزیر در امور بانوان موقعتیی بود تا به مشکلات ورزشکاران استان پرداخته شود اما این جلسه هم به روال این روزهای آقای استاندار به یک میتینگ تبلیغاتی تمام عیار برای دولت تبدیل شد.

البته این اولین بار نیست که دولتمردان در سیستان و بلوچستان نشست های مختلف را به گزارش عملکرد دولت بدل می کند، البته عقبه این تحرکات دولت مردان را باید در کاهش سبد رای روحانی در سیستان و بلوچستان جستجو کرد.

هنوز خاطره تلخ استقبال سرد مردم زاهدان از روحانی در اسفند ماه سال گذشته از خاطر مسئولین سیستان و بلوچستان پاک نشده و آنها به هر دری می زنند تا سبد رای روحانی را در انتخابات اردیبهشت امسال پر کنند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۰۷


ارسال