دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۸
چگونه یک پست را در اینستاگرام ریپورت کنیم؟
 
برای ریپورت کردن یک پست در اینستاگرام کافیست چند مرحله ساده را طی کنید.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه به اشتراک گذاری فیلم و عکس اینستاگرام برای حفظ و حراست از حریم شخصی کاربرانش خط قرمزهایی را تعیین کرده که اجرای آن منوط به گزارش کاربران است، اگر شما پستی را در اینستاگرام ریپورت کنید پس از بررسی تیم اینستاگرام و تایید نامناسب بودن و همچنین اخطار با مالک پیام آن پست حذف شده و اگر این کار ادامه پیدا کند حساب کاربری فرد خاطی نیز مسدود خواهد شد.
در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه یک پست را در این شبکه ریپورت کنید.
ابتدا در گوشه سمت راست بالای صفحه علامت سه نقطه را انتخاب کرده و ریپورت را انتخاب کنید، دو گزینه Spam یا هزرنامه و Inapporpriate با نامناسب پیش روی شماست، اگر گزینه دوم را انتخاب کنید برای این کار باید توضیح بیشتری به اینستاگرام بدهید، سپس ریپورت را انتخاب کنید.
در ادامه گزینه ای را برای بلاک کردن حساب کاربری که پیام آن را نامناسب معرفی کرده اید مشاهده می کنید، اگر از کار خود پشیمان شدید کافیست در هر مرحله گزینه کنسل را انتخاب کنید.
شبکه های اجتماعی به توجه به نامی که برای آن ها انتخاب شده است باید حقوق شهروندی و حریم شخصی افراد را رعایت کنند و اینستاگرام نیز از این قوانین پیروی می کند، به یاد داشته باشید صاحب حساب کاربری که گزارش آن را داده اید به هیچ وجه از اقدام شما باخبر نخواهد شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۱۲
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان


ارسال