چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷
با گذشت 17 روز از حادثه تروریستی میرجاوه؛
سرنوشت سرباز وطن هم، تحت شعاع انتخابات قرار گرفت/ برادر سعید: هیچ مسئولی سراغی از ما نگرفته است
 
برادر سعید براتی سرباز میرجاوه با بیان اینکه هیچ مسئولی سراغی از ما نگرفته است، گفت: مسئولان برای اعلام خبری جدید از هم پیشی می‌گیرند و اخبار غیرموثق را بی‌اعتنا به وضع خانواده، در رسانه‌های عمومی منتشر می‌کنند.
به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت عصرهامون، 17 روز پیش بود که اشرار و تروریست ها در مرز میرجاوه 10 تن از مرزبان کشور را به شهادت رساندند و یک سرباز را نیز به اسارت بردند. حال با گذشت 17 روز همچنان خبری از سرنوشت سرباز وطن نیست و دولتی ها سرگرم بازار گرمی انتخابات شده اند.
وحید براتی برادر سعید براتی سرباز گروگان گرفته شده میرجاوه ضمن گلایه از مسئولین به یکی از رسانه ها گفته بود که هیچ مسئولی سراغی از ما نگرفته است  و ما خودمان زنگ می‌زنیم و پیگیری می‌کنیم.
 
وی ادامه داده بود که مسئولان برای اعلام خبری جدید از هم پیشی می‌گیرند و اخبار غیرموثق را بی‌اعتنا به وضع خانواده و فامیلی چشم‌انتظار، در رسانه‌های عمومی منتشر می‌کنند.
 
در تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس داشت، وی با بیان اینکه در حال حاضر مشرف به کربلا هستم، گفت: بنده اطلاعی از وضعیت سرباز گروگان گرفته شده ندارم.
 
کمال دهقانی فیروزآبادی نایب‌رئیس اول این کمیسیون نیز از بررسی و پیگیری جدی توسط نیروهای امنیتی کشور خبر داد و افزود: وزارت خارجه جهت پیگیری این موضوع به پاکستان سفر کرده و چندین قرارداد امنیتی با این کشور امضاء کرده است.
دهقانی گفته بود که شهادت مرزبانان تحت‌الشعاع حوادث مهم روز قرار نخواهد گرفت و مقامات امنیتی و همچنین کمیسیون امنیت ملی به شدت و دقیق پیگیر این موضوع هستند.
 
وی با بیان اینکه ضعف‌هایی از جانب پاکستان وجود دارد، خاطر نشان کرد: کشورهای دیگری در تلاشند روابط حسنه ایران و پاکستان را تحت تأثیر قرار دهند و ما دست عربستان را در این ماجرا می‌بینیم.
 
علی ای حال ماجرای سرباز گروگان گرفته شده تنها واقعه فراموش شده انتخابات نیست بلکه چندی پیش نیز حادثه معدن سبب مرگ چندین تن از هموطنان شد و در سکوت مسئولین در حاشیه انتخابات به فراموشی سپرده شد.
 
آنچه مسلم است مسئولین در حالی از تحت شعاع قرار نگرفتن این حوادث در بحث انتخابات سخن می گویند که نه تنها مسئولین خبری از وضعیت این سرباز ندارند بلکه از حال خانواده وی نیز جویا نشدند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۱۷


ارسال