جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ,20 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
امام جمعه اهل سنت سرباز؛
برپایی بیمارستان صحرایی تجلی وحدت و همدلی است
 
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: برپایی بیمارستان های صحرایی یکی از یادگاری های ارزشمند سردار شهید شوشتری در سیستان و بلوچستان و تجلی وحدت و همدلی است.
به گزارش عصرهامون امام جمعه اهل سنت سرباز در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با تقدیر از حضور پزشکان متخصص بسیجی و جهادگر در شهرستان سرباز، اظهار داشت: برپایی بیمارستان های صحرایی در سیستان و بلوچستان یکی از یادگاری های ارزشمند سردار شهید شوشتری در استان است و میتوان حضور جهادگران بسیج جامعه پزشکی در این منطقه را نمونه ای از تجلی وحدت و همدلی دانست.
وی افزود: امروزه در جای جای کشور شاهد خدمت رسانی بسیج و سپاه در زمینه های مختلف هستیم که برپایی بیمارستان های صحرایی در مناطق محروم کشور نمونه ای از اقدامات ارزشمند این ارگان مردمی است.
مولوی عنایت الله رسولی زاده با تاکید بر اینکه در بسیاری از نقاط استان سیستان و بلوچستان مردم زیر خط فقر زندگی می کنند، بیان کرد: بسیاری از مردم استان از پس هزینه های سنگین پزشکی برنمی آیند که برپایی این بیمارستان های صحرایی یک نعمت با ارزش و هدیه ای ارزنده برای مردم محروم  این منطقه از کشور است.
وی با اشاره به دیگر اقدامات ارزشمند سپاه در استان سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هر زمان به خوبی ثابت کرده است که می تواند علاوه بر عرصه برقراری امنیت در منطقه در سایر بخش های خدماتی، اجرایی و کمک رسانی به محرومان پیشتاز بوده و به بهترین شکل از ملت ایران حمایت کند.
مدرس حوزه علمیه اهل سنت سرباز در پایان با تاکید بر اینکه برپایی این گونه بیمارستان ها تاثیرات بسیار زیادي در زندگی مردم منطقه دارد، تصریح کرد: با این گونه اقدات جهادی سپاه در استان سیستان و بلوچستان، علاوه بر اینکه روحیه فداكاري، ايثار و از خودگذشتگي در جامعه نهادینه شده و مشکلات مردم منطقه برطرف می شود، آمادگی نیروهای بسیجی جامعه پزشکان نیز همانند دوران دفاع مقدس به بهترین شکل حفظ می شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۴۱
مرجع : پاپایا


ارسال