يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ,27 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
فرمانده انتظامي شهرستان قصرقند خبر داد
دوست نزدیک عامل برداشت غیرمجاز از آب درآمد
 
فرمانده انتظامي شهرستان قصرقند از دستگیری فردی خبر داد که با سوء استفاده از اعتماد یکی از دوستان خود مبلغ 17 میلیون ریال از حساب بانکی وی برداشت کرده بود .
به گزارش عصرهامون سرهنگ حمید نوری در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به دستگیری عامل برداشت غیرمجاز از حساب یکی از شهروندان قصرقندی، اظهار داشت: در پي ارائه شكايت یکی از شهروندان مبني بر برداشت غيرمجاز 17 ميليون ريالی از حساب بانكي وي توسط فرد یا افراد ناشناس، بررسي موضوع در دستور كار پليس فتا اين فرماندهي قرار گرفت.
 
وي افزود: پس از برسی کارشناسی و توجه به پرينت حساب شاكي مشخص شد که برداشت انجام شده از حساب شاکی در قالب برداشت پول از دستگاه عابر بانک انجام شده است که پس از تحقيقات به عمل آمده متهم شناسايي و به پليس فتا احضار شد.  
فرمانده انتظامي شهرستان قصرقند با بیان این مطلب که متهم از دوستان شاکی پرونده بود، بیان کرد:  پس از انجام تحقيقات تكميلي و مواجه شدن با مستندات غيرقابل انکار، متهم به جرم خود اعتراف کرده و دوستی و آشنایی قبلی با شاکی را دلیل دست یابی به کارت و رمز بانکی وی عنوان کرد.
وی ادامه داد: متهم به واسطه آشنایی و دوستی با شاکی و همراهی او در یک فقره خرید به کارت وی دست یافته و با سوء نیت اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب شاکی به مبلغ 17 میلیون ریال کرده بود.
 
نوری در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تکميل پرونده مقدماتی تحويل مراجع قضائي شد، تصریح کرد: شهروندان در هیچ صورتی نباید اطلاعات خصوصي و مهمی چون اطلاعات مربوط به حساب‌هاي  بانکي را در اختیار دیگران قرار دهند و با فعال سازی سرويس  پيامک حساب بانکي‌ خود جلوی هرگونه سوء استفاده احتمالی را بگیرند.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۵۷
مرجع : پاپایا


ارسال