دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷
برگزاری جشن الفبا برای دانش آموزان کلاس اولی درمیرجاوه
 
جشن الفبا جشنی به پاس یادگیری خواندن و نوشتن دانش آموزان پایه اول ابتدایی در آموزشگاه شهید مرادقلی دهستان جون آباد برگزار شد.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون، به نقل ازپایگاه خبری لادیز؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان  در این مراسم اظهار کرد:آموزش و پرورش داراي دوره هاي آموزشي مختلفي است و مهمترين ، حساس ترين و اساسي ترين دوران آموزشي ، دوره ي آموزش ابتدايي است .

سید محمد علی میری آموزش الفبا را  پایه ی آموزش زبان خواندن و نوشتن دانست و افزود:حروف الفبا آغاز و  سرآمد علم است

وی با اشاره به اینکه تعلیم و تربیت نیز باید بر مبنای شناسایی كودك پی ریزی شود گفت:  رمز موفقیت معلمان در پایه ی اول ابتدایی ، شناسایی كودكان از نظر ویژگی های ذهنی ، روانی و خانوادگی و پی بردن به تفاوت های فردی در بین آنان است .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایجاد شور و اشتیاق و تقدیر از دانش آموزان  برای فراگیری علم و دانش را از جمله اهداف برگزاری جشن  الفبا عنوان کرد .

مربیان در این جشن که با هدف ایجاد نشاط و انگیزه برای دانش آموزان و تقویت روحیه‌‌ قدر‌شناسی از معلمان برگزار شد برنامه‌های متنوع و مفرحی با همکاری دانش‌آموزان اجرا کردند که اجراي سرود الفبا، سرود سپاس پايه‌ اول، برگزاری  مسابقه و اهداي جوایزی به دانش آموزان از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود .
انتهای پیام/4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۶۵


ارسال