دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها؛
بیش از دو میلیون نفر در سیستان وبلوچستان یارانه دریافت می کنند
 
ماهانه افزون بر سه هزار میلیارد ریال بایت بیمه گروههای مختلف پرداخت می شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها در نشست هدفمند سازی یارانه ها در زاهدان گفت: 2 میلیون و 779 هزار و 725 نفر در سیستان و بلوچستان یارانه دریافت می کنند که از این تعداد یک میلیون و 300 هزارنفر آن شهری، یک میلیون و 420 هزار نفر روستایی و 59 هزار و 480 نفر عشایر هستند.
 
 
اکبر ایزدی افزود: در مجموع 94 هزار و 326 نفر از سال 92 به بعد از دریافت یارانه در سیستان و بلوچستان حذف شدند که پس از بررسیهای لازم یارانه 31 هزار و 435 نفر برقرار شد و یارانه 24 هزار نفر دیگر نیز پس از بررسی در سایت وزارت رفاه اعلام خواهد شد.
 
 
وی با اشاره به افزایش بیش از سه برابری مستمری خانواده های زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی با حمایت دولت یازدهم افزود: این مبلغ برای خانوارهای پنج نفره و بیشتر سه میلیون و 650 هزار ریال، خانوارهای چهارنفره سه میلیون و 370 هزار ریال، خانوارهای سه نفره 2 میلیون و 530 هزار ریال، خانوارهای 2 نفره یک میلیون و 890 هزار ریال و خانوارهای یک نفره 950 هزار ریال است.
 
 
وی ادامه داد: این افراد علاوه بر بیمه سلامت از مزایای بیمه های اجتماعی نیز برخوردار هستند.
 
 
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها در ارتباط با پرداخت یارانه به واحد های تولیدی سیستان و بلوچستان گفت: به 2 کارخانه سیمان خاش و سیستان تا کنون یارانه پرداخت شده است.
 
 
ایزدی گفت: همچنین به کارخانه بافت بلوچ یک مرحله یارانه پرداخت شده و مجددا حمایت لازم از این کارخانه صورت خواهد گرفت.
 
 
استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: هزار و 609 میلیارد تومان یارانه در 76 مرحله گذشته در استان پرداخت شده است.
 
 
علی اوسط هاشمی افزود: این میزان پرداختی یارانه به مردم سیستان و بلوچستان در حالی است که کل اعتبارات عمرانی استان از ابتدای انقلاب تا سال 92، 9 هزار و 200 میلیارد تومان بوده است.
 
 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۹۲


ارسال