پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ,19 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
برگزاری ۴۰ برنامه محوری در زابل به مناسبت نیمه شعبان
 
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل از برگزاری ۴۰ برنامه محوری در شهرستان زابل به مناسبت نیمه شعبان خبر داد.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام والمسلمین محسن عارفی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: نیمه شعبان و ولادت قائم آل محمد یکی از اعیاد بزرگ و مقدس مسلمانان و به ویژه شیعیان به شمار می رود که در این راستا هر ساله تلاش زیادی جهت پربار برگزار شدن آن انجام می شود.

وی افزود: به مناسبت نیمه شعبان ۴۰ برنامه محوری و جذاب در شهرستان زابل برگزار می شود که همایش مهدی‌یاوران، تجلیل از همنامان امام زمان و اهدا جایزه به ۳۱۳ همنام آن حضرت و برگزاری ویژه برنامه ۱۰ شب،۱۰ جشن با حضور مبلغین در دهه مهدویت و اهداء هدایا به برگزیدگان مسابقات دینی و فرهنگی از مهم ترین برنامه های نیمه شعبان در سال جاری به شمار می رود.

حجت الاسلام عارفی خاطرنشان کرد: گفتمان‌های دینی ویژه اقشار مختلف، اعزام مبلغ به مساجد و مدارس، نور افشانی و برپایی ایستگاه‌های صلواتی، محافل قرآنی، جلسات پرسمان مهدوی نیز بخش دیگری از برنامه های در نظر گرفته شده به مناسبت نیمه شعبان به شمار می رود.

وی با بیان اینکه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود همکاری بسیار خوبی با سازمان تبلیغات اسلامی جهت هرچه با شکوه تر این برنامه ها داشته است، تاکید کرد: به منظور برگزاری بهتر و جذابتر برنامه های نیمه شعبان انتظار می رود مردم ولایی سیستان همانند همیشه استقبال چشمگیری داشته باشند.

حجت الاسلام عارفی گفت: با برگزاری برنامه های این چنینی می توان در راستای ترویج فرهنگ مهدویت گام برداشت و رشد را در جامعه اسلامی بیش از پیش ایجاد کرد.

انتهای پیام///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۰۰


ارسال