يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,22 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
توسط ماموران انتظامی
۲۵ تن برنج قاچاق در سفیدآبه کشف شد
 
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز عنوان کرد: ماموران انتظامی شهرستان نیمروز ۲۵ تن برنج قاچاق را در سفیدآبه کشف و ضبط کردند.
به گزارش عصرهامون سرهنگ حسن آشیانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: ماموران ایست بازرسی سفیدآبه در بازرسی از یک دستگاه کشنده تریلی موفق به کشف 25 تن برنج قاچاق شدند.


وی ارزش این محموله قاچاق را یک میلیارد و دویست میلیون ریال اعلام کرد و تصریح کرد: راننده تریلی جهت تحقیقات بیشتر و همچنین بررسی و سیر مراحل پرونده دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.


فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای مبارزه با قاچاق، نیروی انتظامی شهرستان نیمروز با تمام دقت و هوشیاری پا در این عرصه گذاشته و به شدت با قاچاقچیان برخورد می کند.


وی همچنین گفت: قاچاق تاثیرات مخرب اقتصادی فراوانی بر جامعه دارد به طوری که با ورود این کالا به بازار رغبت برای خرید کالای ایرانی کم شده و از این طریق کارخانه ها تعطیل و کارگر ایرانی بیکار می شود.


سرهنگ آشیانی تاکید کرد: بسیاری از کالاهای قاچاق به دلیل عدم بررسی به جهت فقدان مجوز وارادات از نظر بهداشتی سالم نیستند و ورود آن ها به بازار صدمات جبران ناپذیری به سلامت جامعه وارد می کند.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۰۴


ارسال